Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 4,06 / Satış: 4,08
€ EURO → Alış: 4,95 / Satış: 4,97

19 Mayıs kutlama mesajları…

19 Mayıs kutlama mesajları…
  • 19.05.2017
  • 664 kez okundu

Vali Ata’dan 19 Mayıs Mesaj: Gururluyuz, Mutluyuz…
Vali Erdal Ata, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Ata’nn mesajı şöyle:
“Türk Milleti’nin bağımsızlık umutlarının inanca dönüştüğü, kurtuluş ateşinin yakıldığı tarih olan 19 Mayıs 1919’un 98. Yıldönümünü birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.
19 Mayıs tarihi, Türk Milleti’ne vurulmak istenen esaret zincirinin kırılması amacıyla, milletimizin Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde işgal güçlerine karşı şahlanışı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun ilk adımıdır.
Türk Milleti’ni aydınlığa kavuşturan, istiklal mücadelesinin ilk kıvılcımı olan 19 Mayıs, Atatürk tarafından gençliğe armağan edilmiş bir bayramdır. O, ‘Vatanın bütün ümidi ve geleceği size, genç nesillerin anlayış ve enerjisine bağlanmıştır’ sözüyle Türk gençliğinin sonsuz vatan aşkına olan güvenini vurgulamış ve Millî Mücadele’yi başlatmak üzere Samsun’a çıktığı 19 Mayıs tarihini ‘Gençlik ve Spor Bayramı’ olarak gençliğe armağan etmiştir.”
Vali Ata, mesajında gençlere de şöyle seslendi:
“Sevgili Gençler, Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği, bağımsızlık şuuruyla yetişen sizlere emanettir. Güçlü ve müreffeh bir Türkiye idealini yaşatacak olan en büyük güvencemiz sizlersiniz. Bu nedenle, sizlerin çağın gerekleri doğrultusunda nitelikli bir eğitim alarak en iyi şekilde yetişmeniz, devlet ve millet olarak en önemli gayemizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle, Samsun’da başlattığı kurtuluş mücadelesiyle bizlere bağımsız bir vatan emanet eden, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve milli mücadele kahramanlarımızı rahmet, minnet ve şükranla anıyor, siz değerli gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum.”

SAVAŞ’tan 19 Mayıs Mesajı
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesaj yayımladı.
Başkan Savaş’ın mesajı özetle şöyle:
“Gazi Mustafa Kemal Atatürk, dönemin karanlık ortamında yenilmiş, yorulmuş, hırpalanmış ve dağıtılmış ordusuna rağmen, aziz milletin inancından ve istiklaline duyduğu tavizsiz bağlılıktan güç alarak, yedi düvele Samsun’da atılan ilk adımla meydan okumuştur. Tehditlerle sindirilmeye çalışılan, şantajlarla durdurulmaya uğraşılan ve kurşunla yolundan döndürülmek istenen milli mücadele ruhunun, Türk tarihinden aldığı ilhamla; işgale, esarete, eziyete, zulme haddini bildirmek için Anadolu’nun mukaddes bağrında boy vermiş ve kök salmıştır
Bilinmelidir ki, hiçbir kötü ve aşağılık oyun başarıya ulaşamayacak, tehditler mesafe alamayacak, tertipler belini doğrultamayacak ve Samsun’a çıkışın intikamı asla alınamayacaktır. Topla, tüfekle ve tek taraflı çalışan anlaşma masalarıyla hedeflerini gerçekleştiremeyenler, Samsun’dan yakılan özgürlük meşalesini söndüremeyecekler, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve arkadaşlarının mirasına zarar veremeyeceklerdir.
Elbette, 19 Mayıs’ın, “Gençlik ve Spor Bayramı” olarak kutlandığı dikkate alındığında, Türk gençliğine çok büyük görev ve sorumluluklar düşeceği de şüphesizdir. Geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimizin, Türkiye’nin bugünkü manzarasını ibretle ve endişeyle takip ettikleri açık ve nettir. Türk gençliğinin, dünün muhterem hatıralarına mutlaka sahip çıkacağına, art niyetlilere ve çanak tutanlara fırsat vermeyeceklerine yürekten inanıyorum.
Temennim, her bir gencimizin huzurlu, mutlu ve gelecek kaygısı taşımadan yaşayacağı günlere yakın bir zamanda ulaşmalarıdır Bu vesileyle büyük Türk milletinin ve değerli gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı içtenlikle kutluyorum. 98 Yıl önce başlattıkları bağımsızlık mücadelesi neticesinde, bizlere vatan kazandıran, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, milli mücadele kahramanlarına ve aziz şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet diliyor, muhterem anılarını saygı, minnet, hürmet ve hayranlıkta yad ediyorum.”

YAMAN: “GENÇLERİMİZ, GELECEĞİMİZDİR”
Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, 19 Mayıs mesajında gençlerin geleceğimiz olduğu vurgusu yaptı. Yaman’ın mesajı özetle şöyle:
“Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 yılında Samsunda tutuşturduğu kurtuluş meşalesi ile ülkemizin emperyalizme karşı mücadelesi başlatılmış, akabinde oligarşiden demokrasiye uzanan cumhuriyet tarihimizin temel adımları atılmıştır. Bu özel günün gençlere armağan edilmiş olması, ülkenin kaderinin gençliğin elinde olduğu vurgusu açısından ayrıca önemlidir.
Bilimin ve teknolojinin bu kadar geliştiği günümüzde, doğru koşullar sağlandığı takdirde, ülkemizi dünyanın süper güçleri ile yarışır hale getirebilecek bir gençlik potansiyelimiz var. Bizlere düşen; gençlerimize fırsat eşitliği sağlamak, gelecek kaygısı yaşamadıkları, özgür bireyler olarak özgüven içinde yetiştikleri bir ülke kurmaktır.
Sevgili gençler, bu değerli emaneti sonsuza kadar korumak ve gelecek nesillere en iyi şekilde bırakmak en önemli görevinizdir. Kendinizi gelişmeye, yeniliğe açık, bilgi toplumunun gerektirdiği niteliklere sahip gençler olarak yetiştirmeli ve geleceğe güvenle bakmalısınız.
İnanıyorum ki, Cumhuriyet’in yılmaz bekçisi olan gençlerimiz, Atatürk ilke ve devrimleri ışığında yüksek sorumluluklarının bilinciyle hareket ederek, şartlar ne olursa olsun çağdaş değerlerden asla ödün vermeyeceklerdir.
Bu vesileyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızın 98’inci yılını kutluyor, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bütün kahramanlarımızı minnetle ve şükranla anıyor, tüm gençlerimizi selamlıyorum.”

Nehir’den 19 Mayıs Mesajı
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, bir mesajla, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı. Samandağ Belediye Başkanı Nehir’in mesajı şöyle:
“19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunda önemli bir dönüm noktasıdır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 98 yıl önce 19 Mayıs’ta Samsun’da milli mücadeleyi başlattı. Atatürk’ün, ‘Benim doğum tarihim 19 Mayıs 1919’dur’ dediği, bağımsız ve modern Türkiye’nin temellerinin atıldığı gündür. 19 Mayıs 1919, aydınlık yarınlar için, özgür bağımsız bir gelecek için tutuşturulan bir bağımsızlık meşalesidir. 19 Mayıs 1919’da başlayan büyük yolculuğun 98. yıldönümünde çağdaş, laik, bilimsel düşüncenin ışığıyla harmanlanmış, aydınlık geleceğimizin teminatı gençlerimizin yarınlarımıza umut olacağı inancıyla, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.”

CHP’den 19 Mayıs Mesajı: GENÇLER; CUMHURİYETİN YILMAZ BEKÇİLERİ
CHP İl Başkanı Mehmet Güzelmansur, yayınladığı 19 Mayıs mesajında, Türk Gençliğinin, Cumhuriyetin yılmaz bekçileri olduğuna vurgu yaptı. CHP İl Başkanı Mehmet Güzelmansur’un mesajı şöyle:
“Bugün, bizler için çok büyük anlam ve öneme sahip 19 Mayıs Atatürk’ ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 98. yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz. Aziz milletimizin uzun ve onurlu bir mücadeleyi başlattığı gün olan 19 Mayıs 1919, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğimize emanet ettiği bağımsızlık ve ilerleme meşalesinin her gün bir adım daha ileri taşındığı tarihin başlangıcıdır. Bu değerli emaneti yaşatıp sonsuza kadar korumak ve gelecek kuşaklara en iyi şekilde aktarmak gençlerimizin en kutsal vazifesidir. Onların, sorumluluklarının bilinciyle hareket edeceklerine, hiç yorulmadan tüm güçleriyle ülkemizi daha da ileriye götüreceklerine ve Cumhuriyetimizin yılmaz bekçileri olacaklarına inancımız sonsuzdur.
Demokratik idealler, ilerleme ve kalkınma yolunda gençlerimize düşen bu önemli görevde onların her zaman en büyük destekçileri olacağımızı belirterek, başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bağımsızlık mücadelesine kanları ve canlarını feda eden aziz şehitlerimizi, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor ve tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

CHP-Defne 19 Mayıs Mesajı: GENÇLİK: HERŞEYİMİZ, ÜMİDİMİZ, IŞIĞIMIZ…
CHP Defne İlçe Yönetimi adına Başkan Mehmet Gönenç imzasıyla kaleme alınan 19 Mayıs mesajında, Türk gençlerinin ülkenin geleceği, ümidi, ışığı ve ışıklı çiçekleri olduğuna vurgu yapıldı. CHP Defne Yönetimi adına Başkan Mehmet Gönenç mesajında şunları kaydetti:
“19 Mayıs 1919, bir milletin kendisine giydirilmeye çalışılan zorba işgal gömleğine karşı isyan bayrağını açtığı, varlığını ve bütünlüğünü tarih sayfasına yeniden yazmak için ayaklandığı, dünya siyasi tarihinin örnek aldığı devrimci bir niteliğe sahip özel bir gündür.
Bu mücadeleye başlarken Mustafa Kemal Atatürk’ün ekseninde ‘Türkiye ve İnsan’ vardı. Bu ülkede yaşayan milyonlarla gönül birliği yapıp hiçbir ayrım gözetmeden herkesin özgür ve mutlu yaşaması için yola çıkmış, ‘Milletin istikbalini yine milletin azim ve kararlılığı kurtaracaktır’ inancı ile millete güvenmiştir.
‘Biz her şeyi gençliğe bırakacağız. Geleceğin ümidi, ışıklı çiçekleri onlardır. Bütün ümidim gençliktedir. Sizin gibi gençlere malik oldukça bu vatan ve milletin şimdiye kadar elde etmeyi başardığı zaferlerin üstüne çok daha büyük zaferler koyabileceğine şüphe etmiyorum’ diyen Atatürk gençliğe olan inanç, güven ve heyecanını dile getirmiştir.
Bağımsızlık ve özgürlüğümüzün emanet edildiği milyonlarca genç ile Cumhuriyet değerlerine gönülden inanmış milyonlarca insanımız, güzel yarınlara olan inancını yitirmeden; 98 yıldır aydınlığı, barışı, demokrasiyi ve Cumhuriyet’in temel niteliklerini korumuştur, korumaya da devam edecektir..
Bu duygu ve düşüncelerle, yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, bu bağımsızlık mücadelesinde emeği geçen Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı ve minnetle anıyor, ülkemizin daha aydınlık yarınlara kavuşmasını temenni ediyorum.”

ÇYDD’den 19 Mayıs Mesajı: SAMSUN’DA DOĞAN GÜNEŞ BATMAYACAK
Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Antakya Şubesi, Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. ÇYDD Antakya Şubesi Yönetimi adına Başkan Gülfer Öztürk Güler imzasıyla yayınlanan mesaj şöyle:
“Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 98. Yıldönümünü, önem ve anlamının belleklerimizdeki yerini bir kez daha pekiştirerek coşku içinde kutlamaktayız.
Bundan 98 yıl önce, 19 Mayıs 1919’da, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ayak basarak başlattığı varoluş mücadelesi; silkinişin, dirilişin ve hâkimiyetin kayıtsız şartsız ulusta olduğu ilkesinin tüm kurum ve kuralları ile egemen olacağı, Demokratik Laik Sosyal Hukuk devletinin temellerine ilk harcında konduğu gündür.
Geçen süreç içerisinde, ne yazık ki ulus ve üniter devlet yapımızı bozmak, Laik Cumhuriyeti temellerinden sarsmak, Cumhuriyetin kazanımlarını elden çıkartmak, ekonomik ve siyasi bağımsızlığımızdan, egemenlik haklarımızdan ödün vermek ve böylece bir tür karşı devrim yapmak isteyen iç ve dış düşmanlar, seslerini giderek yükseltmeye, etkinliklerini giderek arttırarak, amaçlarına ulaşma yolunda önemli ilerleme kaydetmeye başlamışlardır.
Ancak iç ve dış düşmanlar şunu bir kez daha bilsinler ki, 19 Mayıs’la başlatılan silkiniş, diriliş ve kurtuluş hareketi, dünya durdukça devam edecek, hiçbir kuvvet bu hareketi sonlandırma gücünü kendinde bulamayacaktır.
19 Mayıs’ta Samsun’da doğan güneş batmadı, batmayacak. Ülkemizi aydınlatmaya, yol ve yön göstermeye devam edecektir. Bunu göremeyenlere göstermek, anlamayanlara anlatmak Atatürk gençliğinin asli görevidir. 98 yıl sonra, O’nu arıyor, anıyor ve O’na layık olmaya çalışıyoruz.
Aziz Atam; gençliğe seslenişin yol göstericimiz ve bize verdiğin emirdir. Ülkeyi karanlığa götürmek isteyenlerle, o emir doğrultusunda mücadele edileceğine ve her ne pahasına olursa olsun başarıya ulaşılacağına inanıyor ve gelecek 19 Mayıs’ların, barış ve huzur ortamı içinde kutlanması beklentisi ile size ve dava arkadaşlarınıza, minnet ve bağlılık duygularımızı bir kez daha yineleyerek, nice 19 Mayıs’lara diyoruz.”

Hatay Barosu 19 Mayıs Mesajı: GENÇLER; DEVRİMLERİN VE REJİMİN KORUYUCUSU
Hatay Barosu’nca yayınlanan 19 Mayıs mesajında, gençlerin, devrimlerin ve rejimin koruyucusu olduğuna dikkat çekildi. Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez imzalı Yönetim Kurulu mesajı şöyle:
“Ulusal Kurtuluş Savaşı’nın başlangıç tarihi kabul edilen 19 Mayıs 1919; bağımsızlık ve özgürlük meşalesinin yakıldığı, Ulusumuza yakışır çağdaş, demokratik, laik, hukukun üstünlüğü ve insan haklarına dayalı çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’nin temelinin atıldığı, Mustafa Kemal Atatürk’ün, tarihimizin en karanlık ve ümitsiz döneminde ulusal kurtuluş mücadelesini başlattığı ve tarihin emperyalist ülkelerden yana olan akışını değiştirdiği gündür.
Mustafa Kemal Atatürk, bağımsızlık ve cumhuriyet yürüyüşünün başladığı bugünü geleceğimizin güvencesi olan gençlerimize emanet etmiştir. Bugüne kadar emanete sahip çıkan gençlerimiz, bugün ve gelecekte de aynı bilinç ile ‘Bağımsız ve Özgür Türkiye’ emanetine sahip çıkmaya devam edecektir.
‘Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür bir gençlik yetiştirmek’ ideali ile cumhuriyetimizin bütün kurum ve kurallarıyla laik, çağdaş, demokratik cumhuriyet olarak Ulu Önder’imiz tarafından gençliğe emanet edilen cumhuriyetin tamamına gençlerimizin sahip çıkacağını biliyoruz. Gençlerimizi, devrimlerin ve rejimin gerçek savunucuları, koruyucuları olarak görmekteyiz.
Ulusumuzun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi minnetle anıyoruz.”

ADD’den 19 Mayıs Mesajı
Atatürkçü Düşüne Derneği Hatay Şubesi bir mesajla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutladı. ADD Şube Başkanı Doç.Dr. Kezban Kuran imzalı mesaj özetle şöyle:
“19 Mayıs, Osmanlı topraklarında işgal ve paylaşımlara karşı mevcut saltanat ve hilafet makamı ile hükümetin kayıtsız kaldığı, hatta işgalcilerle işbirliği yaptığı bir ortamda, Türk Milleti’nin bağımsızlığına ve geleceğine önderlik edecek olan Mustafa Kemal Paşa’nın doğum günüdür. 19 Mayıs, dünyada emperyalizme karşı kesin bir başarıyla sonuçlanan ilk ulusal kurtuluş savaşının başladığı gündür.
Mustafa Kemal Atatürk, 98 yıl önce milli mücadeleyi örgütleyerek, Türk Milleti’ni bağımsızlığa ulaştırmış ve batılılara rağmen, tam bağımsız modern bir devleti kurmayı başarmıştır. Onun için, 19 Mayıs 1919’un 98’inci yılında ve Derneğimizin 28. kuruluş yıldönümünde diyoruz ki, ülkemizde 19 Mayıs ruhunu taşıyan son kişi yok edilmeden Atatürk Cumhuriyeti de ortadan kaldırılamaz.
19 Mayıs 1989’da kurulan ve 19 Mayıs ruhunu özümsemiş, genciyle yaşlısıyla on binlerce umutlu, cesur ve kararlı üyesi bulunan Atatürkçü Düşünce Derneği, ülkemizin içerisinde bulunduğu olumsuz koşullara rağmen, kurucusunun fikirlerini ve eserlerini akıl ve bilim temelinde sonsuza kadar taşıyacaktır.”

Etiketler: / / / / / / / / /

Hatay’da “Kadın Paneli”
TÜRKONFED, DASİFED ve KAGİD işbirliği ile bugün Antakya’da “Başaran İnsanlar” temasıyla düzenlenecek olan panelde “Kadının Çok Yönlü Güçlendirilmesi Projesi” masaya...
Antakya hal esnafından
Suriye’ye yardım tır’ı 2011’de başlayan iç çatışmaların adresinde durmaya devam eden Suriye’ye Türk Kızılayı koordinesinde süren insani yardımların son adresi...
Gülcü’den Kılıçdaroğlu’na idae-i ziyaret
Hatay Muhtarlar Derneği’ni temsilen bir heyet önceki gün başkente gitti ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştü. Türkiye Muhtarlar...
4 yılda 635 km beton asfalt
Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay’ın 15 ilçesine 4 yılda toplamda 635 km. beton asfalt hizmeti götürdü. Hatay Büyükşehir ekipleri, il genelinde...
HDHO’da görev dağılımı
Hatay Dişhekimleri Odası yeni yöneticileri, mazbata sonrası ilk toplantıda görev dağılımını belirledi. DHO Genel Sekreterliği’ne seçilen Davut Akemoğlu, görev bölüşümünü...
Polifonik Koroları,  Mersin Festivalinin gözdesi
Antakya Polifonik Korolar Derneği ( APKORD) koroları, 17 Mersin Uluslararası Müzik Festivali’nde en çok ilgi gösterilen ve en çok beğenilen...
Kırıkhanlı Avukat  vefat etti
Kemal Koldaş Hatay Barosu’nun en eski üyelerinden Kırıkhanlı Avukat Kemal Koldaş vefat etti. Kırıkhan ilçesinde Kanatlı Caddesi-Onur Sokak’ta meslektaşı eşi...
İTSO adına konuşan Başkan Levent Hakkı Yılmaz
1 Nisan’da gerçekleştirilen seçimler sonrası ilk Olağan Meclis toplantısını gerçekleştiren İTSO adına konuşan Başkan Levent Hakkı Yılmaz, “El Birliğiyle İskenderun’a...
Kısa kısa haberler
BİRGÜN’ün “Hatay Okur Buluşması” Pazar Günü… Günlük olarak yayınlanan yaygın basın organlarından BİRGÜN Gazetesi Yazarları, Hataylı okurlarıyla buluşuyor. “Hatay Okur...
Hatay’dan Kilis’e, Mardin’den İstanbul’a
‘Suriyeliler’ ve ‘Mülteciler’ Konuşuldu Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından Adana’dadüzenlenen Stratejik Yönetim ve İstişare Konferansı’nda, Hatay’dan Kilis’e ve Mardin’den İstanbul’a...
Mülteciler de sahte diş hekimliğine soyundu
Hatay Diş Hekimleri OdasıBaşkanı Dt. Nebil Seyfettin, sahte diş hekimleriyle mücadele sürecinde yeni bir tehlikeye dikkat çekti … İlimizin değerlerinden...
Hatay’da BirGün Buluşması
3 Önemli isim Konuşacak BirGün Gazetesi’nin 15’inci yaş günü nedeniyle düzenlenen etkinlikler sürüyor. 15. yaş günü etkinlikleri kapsamındaki ‘Hatay Okur...
ATB Heyeti Valilikte
Antakya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu, Meclis Başkanı Veliş Bahadırlı, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ünay Çolakoğlu, Genel...
Otobüs durakları yapımı Hatay BŞB sorumluluğunda:
Hatay’da 420 Yeni Durak 18’i “Güneş enerjili”… Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri, yayaların gündelik hayatta rahat ulaşım sağlamaları...
Toroslar, Mart’ta Hatay’da neler yaptı?
15 Km. Hat, 25 Pano, 12 Trafo, 7 Dağıtım Merkezi Bakımı… Toroslar EDAŞ, geride kalan Mart ayında ilimiz genelindeki bakım,...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ