Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

1 Prof., 1 Doç., 1 Uzman…

1 Prof., 1 Doç., 1 Uzman…
  • 20.01.2020
  • 556 kez okundu

Avukatlar, hafta sonunu Eğitim Semineri ile geçirdi

Hatay Barosu Yönetimi’nin, üyelerine yönelik mesleki eğitim seminerleri sürüyor. Geçtiğimiz haftaki seminerin konusu, “Kamulaştırma” oldu.
Türkiye’nin değişik yerlerinden gelen 1’i Profesör, 1’i Doçent, 1’i de hukuk alanında uzman 3 isim, Hatay Barosu ev sahipliğinde gerçekleşen seminerde birer sunum yaptılar. Antakya’daki Avukatlara, “Kamulaştırma, Acele Kamulaştırma, Arsa Payı Karşılığı İş Özleşmeleri ile Kamulaştırmasız El Atma” ana başlığı altındaki konularda yeni düzenlemeler anlatıldı.
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde görevli Prof. Dr. Zehreddin Aslan, Bahçeşehir Üniversitesi’nde görevli Doç. Dr. Öz Seçer ve İstanbul Barosu’nun eğitim uzmanlarından Av. Ali Rıza İlgezdi’nin sunumu ile yapılan seminer 18 Ocak Cumartesi günü Antakya Sınav Koleji salonunda gerçekleştirildi. Seminerin sonunda; Sayman Av. Mehmet Ezer, Genel Sekreter Av. Asena Aslan Şener ve Yönetim Kurulu üyesi Av. Mustafa Sıraç tarafından Prof. Dr. Zehreddin Aslan, Doç. Dr. Öz Seçer ve Av. Ali Rıza İlgezdi’ye birer plaket takdim edildi.
Baro Başkanı Av.Ekrem Dönmez de etkinliğe katıldı ve kısa konuşmasında özetle şöyle dedi:
“Bir hafta sonunu daha eğitimle geçirdik. Prof. Dr. Zehreddin Aslan, Doç. Dr. Öz Seçer ve Av. Ali Rıza İlgezdi’ye ve katılan meslektaşlarıma, ‘Kamulaştırma, Arsa Payı Karşılığı İnşaat Sözleşmesi ve Kamulaştırmasız El Atma’ seminerine katkıları ve emekleri için teşekkür ederim.” -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ