Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

100.Bypass Ameliyatı

100.Bypass Ameliyatı
  • 29.05.2020
  • 765 kez okundu

Özel Antakya Akademi Hastanesi, bypass ameliyatları sayısında 100 rakamına ulaştı. Hastanede, 100. bypass ameliyatı yapıldı. Geçen yıl Aralık ayı sonunda açılan Kalp ve Damar Cerrahisi ünitesinde, 100. bypass ameliyatı, Y.K. isimli bayan bir hastaya yapıldı.
Antakya Özel Akademi Hastanesi açıklamasında, kalp krizi nedeniyle hastaneye getirilen hastaya gerekli hazırlıklar yapıldıktan sonra, 4 damara bypass uygulandığı, operasyon sonrası kontrolleri yapılan hastanın bir hafta sonra sağlıklı şekilde taburcu edildiği bildirildi.
Özel Antakya Akademi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. İbrahim Yaman, yaptığı açıklamada, “Bugün, 100’üncüsü yapılan bypass operasyonu da başarı ile sonuçlandı. 7/24 saat esasına göre mesai mefhumu gözetmeksizin, özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı, Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniğinde görev yapan tüm hekim arkadaşlarıma ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Özel Antakya Akademi Hastanesi, açıldığı günden bu yana hizmet çeşitliliği ve hasta memnuniyetini artıran hizmet kalitesi ile Hatay halkının hak ettiği kaliteli sağlık hizmetini sunmaya devam edecektir” dedi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ