Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 9,19 / Satış: 9,23
€ EURO → Alış: 10,67 / Satış: 10,71

3 mahalleye 3 ASM

3 mahalleye 3 ASM
  • 09.06.2021
  • 518 kez okundu

Sağlık Müdürlüğü’nce yapımı süren Antakya Günyazı, Güzelburç ve Defne ASM’leri bitmek üzere…

Hatay İl Sağlık Müdürlüğü, Antakya ilçesine bağlı iki mahallede yapımı süren Aile Sağlık Merkezlerinin tamamlanmak üzere olduğunu duyururken, Defne ilçesinde ihtiyaç olan İlçe Sağlık Müdürlüğü binası ile aynı binada tasarlanan Aile Sağlık Merkezi de yakında tamamlanıyor.
İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, 9 Hekimli Aile Sağlığı Merkezi ve aynı zamanda Defne İlçe Sağlık Müdürlüğü olarak da planlanan binada incelemelerde bulundu. Hambolat, 1688 m² kapalı alana sahip olması planlanan sağlık merkezinde incelemelerde bulundu, bilgi aldı.
İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, Pazartesi günü ikinci ASM inşaat incelemesini ise Güzelburç’ta yaptı. Antakya Güzelburç Mahallesi’nde inşaat çalışması tamamlanmış olan, 827 m² kapalı alana sahip 6 Hekimli Aile Sağlığı Merkezi’nde incelemelerde bulunan İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Hambolat, yetkililerden bilgi aldı.
Hambolat, Antakya Günyazı Mahallesi’nde inşaat çalışması tamamlanmış ve geçici kabul işlemleri başlatılmış olan 3 Hekimli Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’da da incelemelerde bulundu. -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ