Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,22 / Satış: 6,25
€ EURO → Alış: 6,85 / Satış: 6,88

35 Yıllık İngilizce Öğretmenine:

35 Yıllık İngilizce Öğretmenine:
  • 20.06.2019
  • 302 kez okundu

Emeklilik Plaketi…

Serinyol Necati Oflazoğlu Ortaokulu’nda öğretmenliğinin büyük bölümünü geçiren 35 yıllık İngilizce öğretmeni Yusuf Yeşiloğlu emekliye ayrıldı. Öğretmen arkadaşları ve Aile Birliği yöneticileri, 35 yıllık eğitimciyi şöyle anlattı:
“Serinyol öğrencilerinin büyük bir kısmının İngilizcesi hep ondan soruldu. Yaşamının büyük bir kısmını, çocukları gibi gördüğü öğrencilerine adadı. Onlar için bir baba idi. Sevecen, sakin ve sıcak tavırları çocuklarımızın gönlüne nakşetti. Ve 35 yıllık eğitimciliğine son noktayı koymak üzere emekliğe ayrıldı.
Serinyol eğitim dünyasında bir marka olan, geçen yıl emekliğe ayrılan eski müdürümüz Servet Kavukoğlu eliyle, değerli İngilizce Öğretmenimiz Yusuf Yeşiloğlu’na, okul idaresinin takdiri olarak bir teşekkür ve şükran plaketi sunuldu. Serinyol’un bu iki değerli insanını bir arada görmüş olmanın mutluluğuyla, iki değerimizi eğitim camiasından uğurlamış olmanın hüznünü birlikte yaşamış olduk.
Değerli öğretmenimize yeni yaşamında sağlık ve mutluluk diliyoruz. Çocuklarımıza harcadığınız tüm emek ve mesai için önünüzde saygı ve sevgiyle eğiliyoruz.” -Yusuf Cemil Karaçay-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ