Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,49 / Satış: 7,52
€ EURO → Alış: 9,04 / Satış: 9,08

37 Yılık Markanın Üzerindeki Tozu Sildik ve Yeniden Ayağa Kaldırdık

37 Yılık Markanın Üzerindeki Tozu Sildik ve Yeniden Ayağa Kaldırdık
  • 23.09.2020
  • 481 kez okundu

Jet Turizm Yönetim Kurulu Eş Başkanı Ebru Küçükdüveyki, vizyonlarını ve hedeflerini aktardı …

Jet Turizm Yönetim Kurulu Eş Başkanı Ebru Küçükdüveyki, Fashion Vip Dergisinde yayınlanan açıklamalarında vizyonlarını ve hedeflerini aktardı. 1983 yılında kurulan Hatay Jet Turizm’in yeni işletmecileriyle marka değeri yükseldiğine vurgu yapıldı. Ebru Küçükdüveyki, açıklamasında, “37 yıllık bu güzel markanın üzerindeki tozu sildik ve yeniden ayağa kalkan bir dev haline getirdik” dedi.
Halkımızın sevgisini yeniden kazandı …
Kurulduğu 1983 yılından 2019’a kadar ola süreçte çeşitli iniş çıkışlar yaşamasına rağmen Hatay halkının gönlünde taht kuran Jet Turizm’i şirket gruplarına katma kararı aldıklarını belirten Ebru Küçükdüveyki, firmayı aldıklarında hak ettiği noktada olmadığını bildiklerini ifade etti ve şunları dile getirdi: “Bu güzel markanın üzerindeki tozu silmemiz ve yeniden ayağa kalkan bir dev haline getirmemiz gerekiyordu. Şirketimizin SWOT analizinin yaptık, artı ve eksilerini, zayıf ve güçlü yönlerini tespit ettik. Yeni otobüsler almak üzere TEMSA ile anlaşma sağladık. Gerçekten çok şık ve modern araçlar aldık. Araçlarımızın içinde misafirlerimizin en çok ihtiyaç duyacağı, seçkin film ve müziklerin olduğu tv, ayrıca telefon, tablet, PC vb cihazlarını şarj edebilecekleri priz, hızlı bir internet sistemi ve daha da önemlisi güler yüzlü hizmet, güvenli ve modern ulaşım imkanı sunduk. Otobüslerimizi kullanan şoförlerin muavinlerin iyi eğitimli ve prezentabl olması gerektiğini savunduğumuz için öncelikle güçlü bir insan kaynakları kadrosu oluşturduk. 37 yıllık dev marka yeniden ayağa kalktı, halkımızın sevgisini yeniden kazandı.
Ticari olmayan kargolardan ücret almıyoruz …
Otobüslerimizin dış tasarımları tam anlamıyla birer Hatay fotoğrafı sunuyor. Hatay’ın sürekli olarak her bir köşesini tanıtmayı misyon edindik. Çünkü biz Hatay’da doğan ve Türkiye’ye ulaşan bir firmayız. Hatay bizim köklerimizin olduğu yer. Jet turizm olarak Hatay’a bir fayda sağlamak ve Hatay’ın kimliğini Türkiye ile buluşturmak istedik. Hemşerilerimize vefa borcumuz var. Hatay büyürse bizde büyürüz. Hatay’ın gönüllü turizm elçisi olarak katkımız olursa ne mutlu bize. Jet turizm planlı bir şekilde hızla büyüyor. Her gün binlerce misafirimizi bir yerden bir yere güvenle ulaştırıyoruz. Unesco Gastronomi Kenti olan Hatay, yerel lezzetleriyle büyüleyen zengin bir mutfağa sahip olan eşsiz bir şehir. Şehir dışında çalışan hemşerilerimiz, üniversitede okuyan evlatlarımız var. Haliyle bu güzel lezzetleri özlüyorlar. Aileler, yiyecek kolisi göndermek istediğinde çok absürt rakamlar talep ediyorlardı. Bir öğrencinin yada çalışmaya giden bir vatandaşımızın bu rakamları ödemesi onu sıkıntıya sokar. Bu duruma kayıtsız kalamazdık. Dolayısıyla ticari olmayan kargolardan ücret almama kararı aldık. Bu faaliyetlerin tamamı halkı ilgilendiren konular. Biz halkın yanında durdukça halk da bizi sahiplendi.”
Ebru Küçükdüveyki, Jet turizm Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Küçükdüveyki ile evli ve 3 çocuk annesi. Ayrıca Hatay Umut Deryası ve Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi. Spor yapmak, kitap okumak, araştırmak, yardımlaşma kültürünü geliştiren faaliyetlere katkı sunmak Ebru Küçükdüveyki’nin hobileri arasında yer alıyor. Mehmet ÖZGÜN

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ