Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

40 Yıl Sonra Aynı Sınıfta …

40 Yıl Sonra Aynı Sınıfta …
  • 08.04.2019
  • 645 kez okundu

Antakya Lisesi ’79 mezunu öğrencilerinden duygusal buluşma

Antakya Lisesi 2 FEN B Sınıfı öğrencileri, 40 yıl aradan sonra mezun oldukları sınıfta bir araya geldi. 1979 mezunu öğrencilerin buluşmasında öğretmenleri Tuğrul Demirbaş, Abdurrezzak Öğün, Sami Boz ve Durmuş Alkan’da yer aldı. Anıların tazelendiği, 40. yıl pastasının kesildiği buluşmada, duygusal anlar yaşandı. Mezunların çoğu, eski sınıf arkadaşlarıyla 40 yıl aradan sonra ilk defa karşılaştıklarını söyledi, bu nedenle heyecanlı ve mutlu olduklarını dile getirdi.
Dönemin Psikoloji Öğretmeni Tuğrul Demirbaş’ın yoklama yaptığı sınıfta, günümüzün Doktoru, Avukatı, Mühendisi, Öğretmeni, Ceo’su, Sanatçısı, İşadamı olan mezunlar nostalji yaptı, ayağa kalkarak “Buradayım” dedi ve mevcut konumları ile ilgili bilgiler verdi.
Mezunlardan biri olan Nüvit Mecitoğlu’nun organizesindeki buluşmada keyifli sohbetler yapıldı ve önümüzdeki yıl “41 Kere Maşallah” sloganıyla tekrar bir araya gelme kararı alındı.
Duygusal buluşmada Leman Oflazoğlu (Özgün), Abdulvahit Yılmaz, Adnan Bulgurcu, Ahmet Koku, Ahmet Semercioğlu, Ahmet Tecirli, Alaattin Öztürk, Ali Muhsin Günay, Ali Rıza Eken, Berrin Önal (Akgöl), Berrin Bulgurcu (Yahyaoğlu), Ercan Mursal, Fuat Narin, Hülya Sir, İbrahim Yaman, Kafiye Mullaoğlu, Leyla Habib (Yarım), Mehmet Hazırlar, Reşit Bereket, Menekşe Öcal (Coşkun), Muhammed Gali, Nazime Mecitoğlu, Nüvit Mecitoğlu, Orhan Göçmen, Önder Eroğlu, Ranya Gali, Sedat Yılmaz, Serpil Yılmaz, Selçuk Mıstıkoğlu, Sezen Akgöl, Sezgin Öğütmen (Mursal), Sonya Azaroğlu (Kazancıoğlu), Şadi Asfuroğlu, Yahya Bulgurcu ve Zeki Özel yer aldı.
-Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ