Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

5 Yıl geride kaldı…

5 Yıl geride kaldı…
  • 12.06.2019
  • 488 kez okundu

Düşler Birikti

Ali İsmail Korkmaz’ın yarım kalan düşlerini hayata geçirmek için Ali İsmail Korkmaz Vakfı’nı (ALİKEV) kuran, Anne Emel Korkmaz ve Ağabey Gürkan Korkmaz, dolu dolu geçen bir 5 seneyi geride bıraktı.

Ali İsmail Korkmaz’ın düşlerindeki özgür dünyayı; toplumsal barış̧ ve eşitliğin var olduğu, insan-doğa ilişkileri de dahil olmak üzere her türlü̈ eşitsiz ilişkiden arınmış̧ bir dünyayı gençliğin katılımı ile kurmak vizyonu ile çalışmalarını sürdüren Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV), 5. yaşını kutluyor.
Bu konuda, ‘Düşlerin peşinde 5 yıl’ başlığında kısa bir açıklama notu paylaşan Vakıf Yönetimi, şunları dile getirdi:
“Gölgede kalmak yerine, gün ışığına çıkmayı tercih ettiğimizde, hüznü değil gülümsemeyi seçmiştik aynı zamanda. Başta attığımız mütevazi adımlar birbirini izledi. Gönül verenlerin umut dolu desteği ve el birliğiyle yapılanların emeği, bizi bir arada tuttu. Düş elçilerimiz, çalışanlarımız, bağışçılarımız, bursiyerlerimiz, koşucularımız ve gönül veren daha nice dostlarımızla kocaman bir aile olduk. Başladığımız işlerin ilk meyvelerini görmekten mutluluk duyuyoruz. Şimdi dönüp ayak izlerimize baktığımızda, yaptıklarımız kadar, yarınlara giden uzun ama umut oldu yolu görüyoruz. Kocaman ailemiz beşinci yılını kutlarken, yeni düşleri gerçekleştirmeye doğru ilerliyoruz.” -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ