Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

50. yıl kutlandı

50. yıl kutlandı
  • 17.05.2017
  • 1.215 kez okundu

Güven tazelendi

Güven tazeleyen ve “13 bin bayi arkadaşlarımız ile birlikte hareket ediyoruz” diye konuşan, Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Hatay Şube Başkanı Doğan Erten, birlik ve beraberliğe dikkat çekti.

13. Genel Kurulu’nu İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştiren Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) İskenderun Şubesi adına konuşan Hatay Şube Başkanı Doğan Erten, birlik ve beraberliğe dikkat çekti. “Genel Başkanımızın da destek ve gayretleri ile 13 bin bayi arkadaşlarımız ile birlikte hareket ediyoruz. Üye sayımızı da her geçen gün arttırıyoruz” diyen Erten’in mesajı da tüm üyelere yönelik oldu:
“Bunun yanında gençlik kollarımızı da kurmuş durumdayız. Bu da bizim ailemizin ne kadar büyük olduğunu, Türkiye’de 13 bin tane istasyon için çalıştığımızı göstermektedir.”
-ULU BİR ÇINARIZ-
Ardından söz alan PÜİS Genel Başkanı İmren Okumuş, “Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası ulu bir çınardır” derken, şöyle devam etti:
“Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası 1967’de kuruldu ve bu yıl 50. yılını kutluyoruz. Bugün buraya gelen arkadaşlarımız, devletine ve milletine bağlı, onurlu insanlardır. O’nun için burada gördüğüm samimiyeti özellikle ifade etmek isterim. Biz gerçek bir aileyiz. Burada güzel bir ev sahipliği sergileyen Şube yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettiğimiz sürece daha güçlü bir sivil toplum kuruluşu olabiliriz.
Ben, buradan, akaryakıt sektörüne hizmet eden tüm üyelerimizi tebrik ediyorum. Kendi işimize, kendi mesleğine sahip çıkan sizlerle birlikte hareket etmenin onurunu yaşıyoruz. Bugün burada ne yaptığımızı değil ne yapacağımızı konuşurken, bugüne kadar sizlerle birlikte gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde hiçbir zaman karşılık beklemeden yaptığımızı ifade etmek istiyorum. Bunun karşılığı manevi bir ödül olacağı inancıyla bu görevimizi yerine getiriyoruz. Amacımız, yapabileceğimiz hizmetin en iyisi yapma gayreti içerisinde olmaktır.”
Konuşmaların ardından Genel Kurul’da ilgili maddeler okunarak, oy birliği ile kabul edildi ve seçime gedildi.
PÜİS İskenderun Şubesi’nin 13. Genel Kurulu seçimlerinde yönetim şu isimlerden oluştu:
Başkan Doğan Erten, Yönetim Kurulu Üyeleri; Osman Karagöz, Ayhan Mirioğlu Cemil Duman, Bahar Serdar Karamanoğlu. Denetim: Nazım Çıplak, Ata Sumakoğlu, Ahmet Akkoyunlu. Disiplin Kurulu: Muti Altun, Muhittin Serçe ve Garip Ağbaş. -Tamer Yazar-

 

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ