Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,75 / Satış: 7,79

61 milyonluk ikramiye hayalleri süslüyor …

61 milyonluk  ikramiye hayalleri   süslüyor …
  • 12.12.2017
  • 938 kez okundu

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi için biletler şimdiden alınmaya ve baş köşeye konulmaya başlandı …

Milli Piyango İdaresi’nin yılbaşı özel çekilişinde 61 milyon liralık büyük ikramiye verecek olması ilimizde de heyecan yarattı. Çok sayıda vatandaş şimdiden biletlerini almaya ve sınırsız hayaller kurmaya başladı.
Antakya’da Ulus Alanında yaklaşık 14 yıldır Piyango Bayiliği yapan İbrahim Sınırgeç, yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye olarak 61 milyon lira verileceğini, ayrıca 10 milyon, 5 milyon, 2 milyon ve 1 milyon liralık ikramiyelerin de yer alacağını söyledi, en büyük ikramiyenin ilimize çıkması temennisinde bulundu.


Şuana kadar, zengin fakir her kesimden vatandaşın yoğun olarak biletlere rağbet gösterdiğini söyleyen İbrahim Sınırgeç, gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini ifade etti. Yıl boyunca yapamadıkları satışları içinde bulunduğumuz süreç içinde yaptıklarını belirten İbrahim Sınırgeç, vatandaşları sahte biletlere karşı uyardı ve mutlaka tanıdık bayilerden bilet almaları önerisinde bulundu.
61 milyonluk ikramiyeye göz kırpan ve bilet alarak sınırsız hayaller kurmaya başlayan İzzettin Çelikkaya adlı vatandaş, büyük ikramiyenin kendisine çıkması halinde ilk etapta borçlarını ödeyeceğini ve kendi ihtiyaçlarını karşılayacağını söyledi, ardından kentimize önce okul, sonra cami kazandıracağını sözlerine ekledi. Mehmet ÖZGÜN

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ