Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

8 Avukat Cübbe Giydi

8 Avukat Cübbe Giydi
  • 29.10.2020
  • 100 kez okundu

Antakya’da cübbe giyen 8 Avukat yemin etti, ruhsat aldı.

Antakya Adliyesi’nde staj dönemlerini başarıyla tamamlayan 8 genç hukuk mezunu, Avukatlık mesleğine ilk adımı attı. 8 yeni Avukat yemin etti, cübbe giydi ve ruhsatname aldı.
Staj dönemlerini başarı ile tamamlayan Bestami Doğan, Emine Kallıoğulları, Meriç Yuvarlak, Faysal Sağaltıcı, Edip Arslan, Dilan Canbolant, Mert Beyaz ve Şükrü Uğur Kaya, AntakyaAdliyesi’nde düzenlenen yemin töreni ile ruhsatlarını Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez’in elinden aldı.
Bestami Doğan’a cübbesini Av. Ömer Osman Torun, Emine Kallıoğulları’na cübbesini Av. Faruk Kala, Meriç Yuvarlak ve Faysal Sağaltıcı’ya cübbesini Av. Anıl Cevahir Can, Edip Arslan’a cübbesini Av. Sinan Canğaz, Dilan Canbolant’a cübbesini Av. Edibe Canbolant, Mert Beyaz’a cübbesini Av. Fevzi Randa, Şükrü Uğur Kaya’ya cübbesini Av. Mustafa Özal ve Av. Ahmet Kunt giydirdi. Törene; Hatay Barosu Genel Sekreteri Av. Asena Aslan Şener ve Saymanı Av. Mehmet Ezer, meslektaşları, yemin eden genç Avukatların aileleri katıldı. Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, genç meslektaşlarını kutladı ve başarı diledi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ