Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,66 / Satış: 7,69

81 ilden 307 delege

81 ilden 307 delege
  • 17.05.2019
  • 416 kez okundu

Başkanlara Plaket

Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin (TZOB) 27. Olağan Genel Kurulu bugün başlayacak, 18 ve 19 Mayıs tarihlerinde de sürecek.

Türkiye Ziraat Odaları Birliği, Genel Kurul hazırlıklarını tamamladı. Genel Kurul, Ankara’da, 17-19 Mayıs’ta Anadolu Hotels Esenboğa Thermal’de yapılacak. 81 ilden gelen 307 delegenin oy kullanacağı Genel Kurul’da, Türkiye Ziraat Odaları Birliği’nin 10 kişiden oluşan Yönetim Kurulu üyeleri seçilecek. Genel Kurul’da Ziraat Odası başkanlığında 20 yıl ve üzerinde hizmeti olan 52 Oda Başkanı’na plaket verilecek.
-HATAY DESTEĞİ-
Genel Kurul öncesinde birçok Ziraat Odası yönetiminin makamında ziyaret ettiği ve destek açıklamasında bulunduğu Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ın bir kez daha Başkanlık koltuğuna oturmasına kesin gözüyle bakılıyor.
Hatırlanacağı gibi, geçtiğimiz günlerde Hatay Ziraat Odaları, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’a destek ziyaretinde bulunmuş, Hatay ilindeki Ziraat Odası Başkanları, TZOB Genel Merkezi’nde, Genel Başkan Bayraktar tarafından kabul edilmişti. Oda başkanları, Bayraktar’ın Genel Başkanlığa devamını istediklerini ifade ettikleri ziyarette, “ Hatay Ziraat Odaları olarak Genel Başkanımıza güveniyoruz ve kendisini destekliyoruz. Genel Başkanımıza, Genel Kurulumuzda başarılar temenni ediyor, seçimin Türk çiftçisine ve milletimize hayırlı olmasını diliyoruz” mesajını vermişlerdi. -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ