Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

81 İl’in Veteriner Hekimler Odası Başkanları Antakya’da toplanıyor

81 İl’in Veteriner Hekimler Odası Başkanları Antakya’da toplanıyor
  • 07.10.2017
  • 1.303 kez okundu

Türkiye’deki 81 İl’in Veteriner Hekimler Odası Başkanı ile Yöneticilerinin katıldığı toplantı ilimizde yapılıyor.
Toplantı için Hatay’a gelen Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Talat Gözet ile Hatay Veterinerler Odası Başkanı Yahya Hamurcu’nun da aralarında bulunduğu bir heyet dün sabah Vali Erdal Ata tarafından kabul edildi.
Dün saat 10.00’da gerçekleşen ziyarette, Vali Ata, Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Gözet ve beraberindekilerin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirtti. İlimizde düzenlenen Türk Veteriner Hekimler Birliği Oda Başkanları Toplantısı’nın ilimiz ve ülkemiz hayvancılığına katkı yapması temennisinde bulunan Vali Ata, ilimizde hayvancılık sektöründe ilerleme, verim ve kalitenin daha da artması, hayvan hastalık ve zararlılarının azalması konusunda veteriner hekimlere önemli sorumluluklar düştüğünü belirterek, bu hususta veteriner hekimlerin yanında olduklarını dile getirdi.
Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Talat Gözet ise hoşgörü ve medeniyetler beşiği Hatay’da bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade edere,k misafirperverliğinden dolayı Vali Ata’ya teşekkür etti. -Gökay Gökdemir-

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ