Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,54 / Satış: 8,57
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

96 Puanla Rekor

96 Puanla Rekor
  • 30.11.2018
  • 1.006 kez okundu

Antakya’daki özel yataklı tedavi kurumlarından Mozaik Hastanesi iyi konumda:

Antakya’daki özel yataklı tedavi kurumlarından Mozaik Hastanesi, Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite ve Akreditasyon Daire Başkanlığı tarafından yapılan ‘Kalite’ değerlendirmesinde 96 puan aldı.
Mozaik Hastanesi Genel Müdürü Fazıl Altunay, tüm hastane personelinin gurur duyacağı bu sevindirici sonucun elde edilmesi sonrası şu değerlendirmede bulundu:
“Bölgenin en büyük branş hastanelerinden biri olan hastanemizde, hizmet kalitesini yükseltmek için sürekli çalışmalar yapılmaktadır. Geçen yılki denetlemede 94 puan alan Hastanemiz, bölgede bir rekora imza atmıştı. Bu yıl işimiz daha zordu. Çünkü hedeflerimizi biraz daha büyütmüştük. Bu hedef doğrultusunda, personel eğitimlerine ağırlık verip tüm personelimizi kalite eğitimlerinden geçirdik. Hastalarımızın şikayet ve önerileri bizler için çok önemliydi. Gerek yaptığımız memnuniyet anketleri, gerekse birebir görüşmelerle hastalardan aldığımız geri bildirimler doğrultusunda, iyileştirici faaliyetlerle hizmet kalitemizi yükselttik ve bu emeklerin karşılığını aldık.
Hastanemizde kadın doğum ve çocuk hekimlerimiz, Cumartesi-Pazar dahil olmak üzere, bütün resmi bayram ve tatillerde 24 saat hizmet vermektedir. Bölgenin ilk ve tek tüp bebek ünitesine sahip Hastanemizde hedefimiz, daima daha iyi bir hizmet ve artan oranda hasta memnuniyeti sağlamak.
Başta, Kalite Direktörümüz Özge Toprak ve Baş Hemşiremiz Nurten Asım olmak üzere, bütün çalışanlarımızı emeklerinden dolayı kutluyor, ekip çalışmasıyla Hastane-mizi daha yukarı taşıyacağımıza inanıyoruz.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ