Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

9671 aday katıldı

9671 aday  katıldı
  • 14.01.2020
  • 304 kez okundu

Sınav Koleji Bursluluk Sınavı’na rekor katılım oldu…

Antakya’daki özel eğitim kurumlarından Sınav Koleji, hafta sonunda bursluluk sınavı gerçekleştirdi. İlk günde yapılan sınavlara toplam 9671 gibi, oldukça yüksek sayıda öğrenci katıldı. Gözü yükseklerde olanlar için yapılan Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı, rekor katılımla, Hatay Sınav Koleji kampüsünde gerçekleştirildi.
Sınav Koleji duyurusunda şu bilgi paylaşıldı.
“28 yıllık eğitim birikimiyle, Türkiye’de 400’e yakın şubesiyle eğitim faaliyeti yürüten Sınav Koleji’nin 2020-2021 eğitim-öğretim yılı Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı, bu yıl 11-12 Ocak tarihlerinde başarıyla tamamlandı.
Hafta sonunda 2 gün boyunca kendi sınıf düzeylerinde sınava giren binlerce öğrenci, müfredat dahilinde işledikleri konulardan çıkan sorular ile karşılaştı. Özenle hazırlanan organizasyonda sınava girecek öğrencilerin sınıflarını rahatça bulabilmeleri için, öğretmenler, öğrencileri bahçede karşıladı. Karıştırmadan ve zaman kaybetmeden, öğretmen eşliğinde sınıflarına ulaşan öğrenciler, huzurlu bir şekilde testlerini çözerken, sınavın bitmesi ile beraber yine öğretmenlerinin gözetiminde ve güvenli bir şekilde ailelerine teslim edildi. Heyecanla yavrularını bekleyen veliler ise sınav süresi boyunca Okul Müdürü H. Uğur Kanmaz’ın okul işleyişi ile ilgili bilgilendirme sunumunun ardından, bahçede onlar için hazırlanan bekleme salonlarında keyifli vakit geçirdiler.
2 günde toplam 6 seansla 9671 öğrencinin katıldığı sınavımızın sonuçları, 17.01.2020 Cuma günü saat 18:00 da açıklanacak.
Eğitim sektörünün amiral gemisi olarak büyük bir organizasyonu başarıyla tamamlamanın haklı gururuyla, sınava yoğun katılım gösteren siz değerli öğrencilerimiz ve velilerine, sınavda emeği geçen yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve personelimize çok teşekkür ederiz.
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ