Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

Açılışı yapıldı

Açılışı yapıldı
  • 04.06.2021
  • 200 kez okundu

Arsuz’da elektrik arızalarına anında müdahale edecek birim

Toroslar EDAŞ, Hatay ili Arsuz ilçesinde arızalara daha hızlı müdahale etmek üzere sürdürdüğü yatırımlarına, yeni bir operasyon merkeziyle devam ediyor. Şirketin, yeni merkezle beraber, arızalara daha hızlı müdahale etmeyi ve müşteri memnuniyetini artırmayı hedeflediği duyuruldu.
Müşterilerine kaliteli ve kesintisiz enerji hizmeti sunmak için yatırımlarına devam ettiğini bildiren Toroslar EDAŞ, Hatay’ın Arsuz ilçesinde faaliyete başlayan yeni operasyon merkezinin açılış törenini ise geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi.
Operasyon Merkezi’nin açılış törenine; Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Tes-İş Sendikası Adana Şube Başkanı Osman Güngör ve bölgenin muhtarlarından oluşan bir heyet ile Toroslar EDAŞ Dağıtım Direktörü Mehmet Kayacı ve şirket yöneticileri katıldı.
Hatay’ın önde gelen turizm beldelerinden Arsuz’da, nüfusun yaklaşık 3 katına çıktığı yaz sezonunda, sıcaklıkla paralel ve klima kaynaklı olarak elektrik tüketimi de katlanarak artıyor. Bu dönemlerde yaşanan rekor sıcaklıkların da etkisiyle elektrik dağıtım şebekesinde oluşabilecek arızalara hızlı müdahale etmek daha da önemli bir hale geliyor. Bölgedeki arızalara, önceki dönemlerde İskenderun’daki operasyon merkezi tarafından müdahale ediliyordu. Bu durum da, gereksiz zaman kaybına yol açıyor ve müşteri mağduriyetleri yaratıyordu.
Arsuz’da kurulan yeni merkez eliyle çok daha hızlı müdahale imkanına kavuşulurken, sağlanacak kaliteli ve kesintisiz enerjiyle de müşteri memnuniyetinin artırılması hedefleniyor. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ