Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,85 / Satış: 8,89
€ EURO → Alış: 10,34 / Satış: 10,38

Affan Derneği İyi İşler Yapıyor

Affan Derneği İyi İşler Yapıyor
  • 17.06.2021
  • 303 kez okundu

Erzak, eğitim malzemesi, tıbbi cihaz dağıtımı, dil ve değişik dersler ile ahşap-cam boyama kursları…

Antakya-Affan Mahallesi Sosyal Yardımlaşma Derneği yönetici ve üyeleri, çalışma ve etkinlikleriyle dikkati çekerken, oluşturulan “Eğitim Havuzu” ile de 115 öğrenciye sırt çantası ve eğitim materyalleri dağıtıldığı, 10-11 ve 12.sınıf öğrencilerine yönelik ders ve soru bankası desteğinde bulunulduğu, kadınlara yönelik olarak da ahşap cam boyama kursu açıldığı kaydedildi.
Affan Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kemal Arıbaş, Başkan Yardımcısı Canet Eftim, Sayman Hülya Deniz Akın, Sekreter Müge Rudvanoğulları ile Dernek üyesi Nimet Talipoğlu’dan oluşan bir heyet, dün sabah Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ne (HGC) ziyarette bulunurken, etkinliklerle ilgili şu bilgi paylaşıldı:
“Kuruluşu kısa süre öncesine dayanan Affan Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı ve yöneticilerini, HGC Başkan Vekili, Sayman Mithat Kalaycıoğlu karşıladı. Derneğin üyesi olan ve Affan Mahallesi’nde doğup büyüyen HGC Başkan Vekili Kalaycıoğlu, Derneğin, mahalle halkına hayırlı olması temennisinde bulundu ve her zaman destek vermeye hazır olduklarını dile getirdi. Kalaycıoğlu ayrıca, Hatay Gazeteciler Cemiyeti olarak sosyal, kültürel ve yardım çalışmalarını kamuoyu ile paylaşımda üzerlerine düşen görevleri yapmaya devam edecekleri bilgisini de verdi. Affan Derneği Başkanı Kemal Arıbaş ise yaptıkları çalışmaları ve aktiviteleri sıraladı.
Ziyaretin sonunda, günün anısına, bir Yönetim Kurulu üyesinin yaptığı ahşap ve cam boyama tepsisi, HGC Başkan Vekili Mithat Kalaycıoğlu’na takdim edildi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ