Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

AK Parti İl Gençlik Kolu Başkanı

AK Parti İl Gençlik Kolu Başkanı
  • 16.03.2018
  • 2.424 kez okundu

Şaban Kurt…

AK Parti Hatay İl Teşkilatı’nda başkanlığa, daha önceden de açıklandığı gibi, Reyhanlı eski İlçe Başkanı Şaban kurt seçildi. AK Parti’de 15 ilçe yanı sıra İl ve Gençlik Kolları dahil tüm kongreler de böylelikle tamamlanmış oldu.
AK Parti Hatay İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine getirilen Reyhanlı eski İlçe Gençlik Kolları Başkanı Şaban Kurt, AK Parti Genel Merkezi tarafından Gençlik Kolları İl Başkanlığı’na getirilmişti. AK Parti Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Şaban Kurt, kendisinin göreve gelmesinin ardından ilçe kongrelerini tamamladıklarını belirterek şu bilgileri verdi:
“AK Parti’mizin kutlu yürüyüşünde göreve atanmamın hemen ardından İlçe Kongrelerimiz başladı. Belirlenen programlar neticesinde bu kongrelerimizi gerçekleştirdik. Bayram havası içerisinde, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının pekiştiği kongrelerimiz oldu. Kongreler sonrasında göreve gelen arkadaşlarımız da hiç zaman kaybetmeden hemen görevlerinin başına geçtiler. AK Parti’mizde verilen tüm görevler bir bayrak yarışıdır. Göreve her gelen arkadaşımız bu bayrağı daha da ileriye taşımak için büyük çaba sarf ediyor. Bugüne kadar böyle oldu, bugünden sonrada böyle olacaktır. Cumhurbaşkanımız Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın izinden gitmeye devam edeceğiz.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ