Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,58

Akgöl: Siyasetteki Yerim Sonuna Kadar CHP

Akgöl: Siyasetteki Yerim  Sonuna Kadar CHP
  • 26.01.2019
  • 620 kez okundu

2014 ruhuyla, tek yumruk olunması gerektiğini söyleyen Hasan Akgöl, “Bu oyu ben alıyorum halk beni istiyor, ben yoksam şansınız yok, düşüncesi bir güç zehirlenmesidir ve en tehlikeli hastalıktır” dedi.

Hatay eski CHP Milletvekili Hasan Akgöl, kendisiyle ilgili sosyal medya üzerinden bazı çevrelerin yalan-yanlış iddialarda bulunduklarını hatırlatarak, bunlara itibar edilmemesini, siyasete başladığı CHP’de siyaseti sürdüreceğini, bir başka yere gitmesinin kesin şekilde söz konusu olmadığını bildirdi.
Eski Vekil Akgöl’ün sosyal medyadaki iddialara cevabı şöyle:
“Çok kıymetli arkadaşlar… Son zamanlarda, doğru-yanlış hakkımda büyükşehir ile ilgili yazılar yazıldı, dedikodular üretildi. Dolayısıyla bir açıklama yapma ihtiyacı duydum. Ben, siyasete CHP de başladım ve siyasi hayatıma CHP’de devam edeceğim. Partime ve Partilime asla ihanet etmem. Partilime ihanet edeni de asla affetmem.
Benim kızgınlığım, CHP oylarıyla seçilenlerin kendisini seçenlere sahip çıkmamasıdır. Onları, karanlıkta elini tutanları, çantada keklik ve mecbur oy verecek gibi görüp, elini aydınlıkta başka yerlere uzatmasıdır. Kabul edemediğim, seçilmişlerin, hangi seçmenin oyuyla o koltukta oturduğunu unutmasıdır. Kabullenemediğim, elini taşın altına koyanlara ve risk alanlara yapılan vefasızlıktır.
Şu asla mazeret olamaz… ‘Ne yani, gidecek yerin mi var, mecbursun’ gibi söylemler. Tekrar ediyorum. Ben asla Partime ve Partilime ihanet etmem. Ama bazı arkadaşlar aklını başına alsın. Seçimi kazanmanın tek yolunun; CHP seçmeninin, örgütünün, vekilinin, kanaat önderlerinin 2014 ruhuyla tek yumruk olmasından geçer. ‘Bu oyu ben alıyorum halk beni istiyor. Ben yoksam şansınız yok’ düşüncesi bir güç zehirlenmesidir ve en tehlikeli hastalıktır.
Şunu hiç kimse unutmasın… CHP olmadan kimse seçim kazanamaz. Lütfen kimse, kendini CHP’nin önünde görmesin. Görüyorsa, çıksın bağımsız aday olsun. Ayrıca Partinin adı Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Cenabı Hak Partisi değildir. Dalga geçilecek, espri yapılacak konu partimizin adı olamaz diye de bir uyarıda bulunmak istedim. ‘Karanlıkta tutulan el, aydınlıkta bırakılmaz’ sözünü hatırlatarak, tüm dostlara saygı ve sevgilerimi sunarım.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ