Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,28 / Satış: 9,32

AKP Adayı Güler:

AKP Adayı Güler:
  • 15.03.2019
  • 574 kez okundu

Belediyecilik gönül işi…

AK Parti’den Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Güler, belediyeciliğin gönül işi olduğunu kaydederek, seçimi kazanması halinde, Hatay’ı herkesin gurur duyacağı bir kente dönüştüreceğini söyledi.
Samandağ’da mahalleleri gezen İbrahim Güler, tüm projelerinin hazır olduğunu ve hazırlanan projelerin de el emeği göz nuru olduğunu vurguladı.
Güler, konuşmasında şunları dile getirdi:
“Memleketi sevda meselesidir. Bunlara sahip olmayanlar, bu işte başarıya ulaşamazlar. Bugün olduğu gibi sadece mazeret üretirler. Ama mazeretler üretmelerine rağmen, seçime sayılı günler kala sıcak asfalt döküyorlar. Nasıl yapıyorlar? Hani engelliyorduk! Sadece yalan üretiyorlar!”
AK Parti Adayı İbrahim Güler, projelerinden bazılarını da şöyle sıraladı:
“Yaşlılarımıza huzur evleri, kadınlarımıza ve gençlerimize Samandağ Yaşam Merkezi, engelsiz hayat için rehabilite merkezleri, öğrencilere bilgi evleri, sanat kurs merkezleri yanı sıra, turizme yatırım çekecek, eşi benzeri görülmemiş tüm sosyal hizmetleri tek bir çatı altına toplayacak kültür merkezleri ve daha onlarcasıyla, Hatay, herkes için yaşamaktan gurur duyacağı bir kent olacak.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ