Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,62 / Satış: 8,66
€ EURO → Alış: 10,12 / Satış: 10,16

AKP İl Başkanı, Lütfü Savaş’ı suçladı:

AKP İl Başkanı, Lütfü Savaş’ı suçladı:
  • 10.07.2021
  • 314 kez okundu

Bozuk Yolların, Susuzluğun Sorumlusu…

AK Parti İl Başkanı Adem Yeşildal, Samandağ başta olmak üzere, Hatay’ın birçok yerinde yaşanan su sıkıntısı ile bozuk yollardan Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın sorumlu olduğunu bildirdi.
Dün, Parti binası önünde, Partili İlçe Belediye Başkanları, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolu Başkanları ile Büyükşehir Meclis üyeleriyle birlikte düzenlediği toplantıda konuşan Yeşildal, Büyükşehir Belediye Başkanı’nın doğru olmayan bilgilerle toplumu yanlış yönlendirdiğini kaydederek, “Kurtuluş Caddesi’nin yayalaştırılması ve Vakıflar İşhanı yerinin istimlak edilmesi için altına imza attığı protokolleri, verdiği sözlerin gereğini yerine getirsin” açıklamasında bulundu.
AKP İl Başkanı Adem Yeşildal’a göre, Hatay Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı HATSU İdaresinin, DSİ’nin, depoların tahsisi isteğini 5 yıldan beri yerine getirmemesi üzerine bugünkü sıkıntının oluştuğunun altını çizerken, “Samandağ halkı susuz kalmasın diye biz haykırırken, HATSU sessiz kaldı. Aynı sıkıntı, İskenderun için de söz konusu olabilir. Eğer burada da DSİ’nin istekleri yerine gelmezse, İskenderun’un yakın gelecekte susuz kalması kaçınılmazdır” dedi.   -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ