Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

AKP İl Başkanı’na göre:

AKP  İl Başkanı’na  göre:
  • 05.04.2018
  • 1.331 kez okundu

50 Bin Kişi…

AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler, Pazar günü Genel Başkan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Antakya Stadyumu’nda 50.000 kişinin izlediğini söyledi.
Dün Parti binasındaki basın toplantısında Kongre’yi 4 Bakan’ın da izlediğini hatırlatan İl Başkanı Güler, Türkiye’de stadyumda kongre yapabilen İstanbul’dan sonra ilk teşkilat olarak haklı bir gurur yaşadıklarını kaydetti.
Güler; Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve Defne ilçe ile il kadın ve gençlik kolları başkanlarının da katıldığı basın toplantısında, bu dönemde sadece Hatay’ın, stadyumda kongre yapabilen, bunu başarabilen bir il olduğunu belirtti ve şöyle devam etti:
“Bu organizasyonda emeği geçen tüm dava arkadaşlarıma teşekkürler. Kadın Kolları, tüm üyelerimizi tek tek arayarak hal hatır sormuş, davet etmiştir. Gençlik Kolları, sahanın hazırlanmasında ve organizasyonun tüm kademelerinde yoğun çaba gösterdiler. Ana kademede, tüm ilçelerde, Cumhurbaşkanını karşılamanın heyecanı ile planlı organizasyonlar yapıldı.
Sayın Belediye Başkanları, tüm mahalleleri tek tek ziyaret ederek, hem vatandaşlarımıza hizmetlerini anlatma, taleplerini dinleme fırsatı yakaladı, hem de organizasyona davet etti. Gerçekleştirdiğimiz bu kongre ile şehrimizin verdiği mesaj çok net bir biçimde iletilebilmiştir.
Ak Parti teşkilatları olarak, kendimizi Hatay’a ve tüm milletimize en iyi şekilde anlatarak, inşallah bundan sonra çok başarılı neticelere hep birlikte koşacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmaları ve müjdeleriyle daha da anlam kazanan kongremiz, önümüzdeki günlerin çok
daha güzel geçeceğinin habercisi olmuştur.”
AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler, konuşmasının sonunda, bundan sonraki en önemli hedeflerinin, birlikteliği ve kucaklaşmayı sürdürerek Hatay’ı 2023 hedeflerine ulaştıracak projelere ve çalışmalara imza atmak olduğunu bildirdi.
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci de kısa konuşmasında, şölen havasında bir kongre yaptıklarını söyledi ve gösterilen ilgiye ve katılanlara teşekkür etti.  -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ