Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

AKP İl Başkanı’ndan Eğitim-Öğretim Mesajı

AKP İl Başkanı’ndan Eğitim-Öğretim Mesajı
  • 17.09.2018
  • 515 kez okundu

AK Parti İl Başkanı İbrahim Güler, bir mesajla, bugün başlayacak 2018-2019 yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.
AK Parti İl Başkanı Güler’in mesajı şöyle:
“Bugün 2018-2019 eğitim öğretim yılını tüm öğrenci kardeşlerimiz, değerli öğretmenlerimiz ve saygıdeğer velilerimizle birlikte start vereceğiz inşallah.
Milli Eğitim Bakanlığımızın yeni yol haritası, Türkiye Cumhuriyeti’nin yeni sistemi ile başlamış bulunmaktadır. Eğitimde yapısal reformları hayata geçirmek için motivasyonu yüksek bir döneme de ayrıyeten tanıklık edeceğiz. Gerek öğrencilerimizin kalitesini artırmak, gerekse de öğretmenlerimizin yeterliliklerini maksimum düzeye çıkarmak için çabalamaya devam edilecektir.
Ülke olarak imkanlarımız var. Geçmişten gelen milli bir eğitim geleneğimiz mevcut. Çocuklarımız akıllı ve gençlerimiz de dinamik yapıdalar. Ülkemizin bu imkanları ve eğitim geleneği ile beraber çocuklarımız ve gençlerimizin bilgi birikimini öğretmenlerimizin de katkılarıyla birleştirip harmanlayarak ülkemizin gelişimi için mutlak manada güzel projeler ürüteceğimizden eminiz.
Bilişim, teknoloji, tıp, ilaç, yazılım ve mühendislik gibi dinamik olan ve sürekli olarak yenilenen tüm alanlarda genç öğrencilerimizle var olacağız. Gençlerimize meslek kazandıracak, onları uluslararası çağa uyduracak uygulamalı eğitimi vereceğiz. Bu hissiyatlarımla beraber, tekrardan tüm öğrenci, öğretmen ve velilerimize yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ediyorum. Tüm genç kardeşlerime de başarı diliyorum.” -Adil Yeşildağ-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ