Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,72 / Satış: 7,76

AKP-MKYK Üyesi Polat’a göre;

AKP-MKYK Üyesi Polat’a göre;
  • 02.03.2018
  • 852 kez okundu

Antakya Belediyesi hizmetleri göğüs kabartıyor.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı ve MKYK Üyesi İffet Polat, Antakya Belediyesi hizmetlerinden çok memnun kaldığını söyledi ve “Antakya’daki bu çalışmalar göğsümüzü kabartan cinsten” açıklaması yaptı.

Hafta başında Hatay’a gelen AK Parti MKYK üyeleri İffet Polat ve Emel Anlar, önceki gün Antakya Belediyesi’ni ziyaret etti. Ankara’dan gelen konukları, Başkan İsmail Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci ağırladı.
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkan Yardımcısı ve MKYK Üyesi İffet Polat, açıklamalarında özetle şöyle dedi:
“Görüyorum ki, Antakya, AK Parti’nin o seçkin belediyeciliğiyle tanışmış, birçok hizmeti Antakyalı vatandaşlarımıza ulaştırmışsınız. Çünkü belediyecilik, sadece yol yapmaktan ve altyapı çalışmalarından ibaret değil. İnsana hizmet götüren, insanın ihtiyaçlarına odaklanan hatta toplumun farklı kesimlerinin ihtiyaçlarını önceleyen, engelli vatandaşlarımız olsun, etnik yapı farklılıkları olsun, yaşlılarımız olsun çok farklı kesimden insanların spesifik ihtiyaçlarına çözüm bulma adına bizi diğer belediyelerden ayıran en önemli şey, bizim insan odaklı belediyeciliğimiz.
Sahada vatandaşa çok şey anlatıyoruz, ama Antakya’ya özel diyeceğiz ki… Antakya Belediyesi sizler için çok güzel hizmetler veriyor. Başarılarınızın devamını diliyoruz. Bizim de göğsümüzü kabartan çalışmalar bunlar. Siz de başta olmak üzere, bu işe emek veren tüm arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. İnşallah Hatay’ın tamamını da AK Parti Belediyeciliğiyle tanıştırmak bizlerin amacı. Burada siz çok güzel bir örneksiniz. İnşallah daha güzel çalışmalar yapması Rabbim nasip etsin.”
Başkan Kimyeci ve eşi Nursel Kimyeci, ziyaretin sonunda, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Teşkilat Başkan Yardımcıları ve MKYK Üyeleri Emel Anlar ve İffet Polat’a Prof. Dr. Ataman Demir’in “Çağlar İçinde Antakya” kitabı ve içinde Antakya’nın yöresel ürünlerinin yer aldığı hediye takdim etti. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ