Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

AKP’li başkanlar, bakan yardımcılarıyla…

AKP’li başkanlar, bakan yardımcılarıyla…
  • 15.09.2017
  • 1.034 kez okundu

Hafta başında, Cumhurbaşkanı R. Tayyip Erdoğan’ın başkanlık ettiği toplantıya katılmak üzere başkente giden Hatay’daki 11 AKP’li Belediye Başkanı, bu ziyaretleri sırasında bakanlık bürokratları ve iki bakan yardımcısıyla da bir araya gelme fırsatı buldu. Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve İlçe Belediye Başkanları, ATO Kongre Salonu’nda gerçekleştirilen toplantı sonrasında Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Kültür Bakan Yardımcısı Hüseyin Yayman ve Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ile bir araya geldi.
Yapılan görüşmelerde ilçenin sorunlarının da gündeme getirildiği ve ilçelerde yapılan son belediye çalışmaları hakkında fikir alışverişinin ele alındığı, görüşmelerin ise olumlu geçtiği öğrenildi. Başkan Yavuz, ziyaret ve toplantılarla ilgili şu bilgileri verdi:
“İlçe Belediye Başkanlarımızla birlikte 13 Eylül 2017 tarihinde Ankara ATO Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın katıldığı toplantıya iştirak ederek, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın, belediyelerimizin yaptığı çalışmalar ile ilgili fikir ve görüşlerini dinledik. Ayrıca, toplantı sonrasında, İlçe Belediye Başkanlarımız ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanımız Mehmet Özhaseki ile görüşerek ilçemizin sorunlarını paylaştık. Maliye Bakan Yardımcısı Sayın Cengiz Yavilioğlu, Kültür Bakan Yardımcısı Sayın Hüseyin Yayman ve Genel Başkan Yardımcısı Sayın Erol Kaya ile de görüşerek, ilçemizin sorunlarını gündeme getirdik ve ilçelerimizde yapılan son belediye çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunduk.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ