Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

AKP’li Başkanlar İskenderun’da buluştu:

AKP’li Başkanlar İskenderun’da buluştu:
  • 07.10.2019
  • 435 kez okundu

Bir ve Beraberiz…

Hatay’daki 9 AKP’li Belediye Başkanından 6’sı, geçtiğimiz hafta sonunda, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın konuğu oldu.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın ev sahipliğinde, AKP’li İlçe Belediye Başkanları, İskenderun’da İstişare ve Değerlendirme Toplantısı kapsamında bir araya geldi. Toplantıda, Hatay’ın genel meseleleri konuşulurken, birlik ve beraberliğe dikkat çekildi.
Toplantıya; İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş, Yayladağı Belediye Başkanı Mustafa Sayın, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve Payas Belediye Başkanı Bekir Altan katıldı.
Toplantıyı değerlendiren Altınözü Belediye Başkanı Rıfat Sarı, “İlçe Belediye Başkanlarımızla birlikte, İskenderun ilçemizde istişare ve değerlendirme toplantısında bir araya geldik. Bizim en güçlü yanımız, birlik ve beraberliğimizdir. İnşallah bir ve beraber olmaya, şehrimizin her köşesine hizmet ulaştırmaya devam edeceğiz. Rabbim toplantımızı hayırlı ve mübarek eylesin” dedi.
Hassa Belediye Başkanı Mehmet Karataş da değerlendirmesinde, “İskenderun Belediye Başkanı Sayın Fatih Tosyalı Bey’in ev sahipliğinde düzenlenen akşam yemeğinde, Belediye Başkanlarımızla, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Bey’in öngördüğü ‘Ak Parti Belediyeciliği’nin ilimizdeki uygulamalarının genel değerlendirmesini yaparak, vatandaşlarımızın memnuniyetine odaklı hizmetlerin yürütülmesi esas alınarak, daha verimli olabilme konularında istişarelerde bulunma şansını elde etmiş olduk. Bu verimli toplantıyı düzenleyen İskenderun Belediye Başkanımız Sayın Fatih Tosyalı nezdinde bütün Belediye Başkanlarıma teşekkürlerimi arz ediyorum” şeklinde konuştu. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ