Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Amaç; Bölgeye Yeni Turizm Projeleri Kazandırmak

Amaç; Bölgeye Yeni Turizm Projeleri  Kazandırmak
  • 02.10.2019
  • 335 kez okundu

Kaymakam ve Belediye Başkanı, sahilde incelemelerde bulundu…

Samandağ’da, İlçe Kaymakamı Murat Kütük ile İlçe Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, deniz sahili civarında incelemelerde bulundu. İki yöneticinin inceleme amacının, bölgede turizme yönelik yapılması düşünülen projelerle ilgili araştırma olduğu öğrenildi.
Samandağ Belediyesi’nden inceleme ile ilgili yapılan bilgilendirme açıklamasında, Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz ve İlçe Kaymakamı Murat Kütük’ün, Deniz-Çevlik arasında gerçekleştirilecek proje için yapılan çalışmalarla ilgili yerinde incelemelerde bulundukları kaydedildi ve şöyle denildi:
“İncelemeler esnasında, orada bulunan vatandaşlarımızla projeler hakkında sohbetler gerçekleştirdi. Vatandaşlarımızdan, Samandağ’ın güzelleşmesi ve turizmin gelişmesi adına projelere destek istedi. Vatandaşlarımız da, Başkanımıza; projeleri desteklediklerini, kendilerinin engel teşkil etmediğini, taşınma, yeni yer yapma ve benzeri konularda yardım beklediklerini dile getirdiler. Belediye Başkanımız Sayın Refik Eryılmaz, bu olumlu diyalog çerçevesinde, projeye destek olan yer sahiplerine dile getirdikleri hususlar konusunda destek olunacağını belirterek, tek hedeflerinin, halkın seçimle kendilerine verdiği halka hizmet görevini layıkıyla yerine getirmek olduğunu belirtti.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ