Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

Amaç: Kesintisiz Enerji

Amaç: Kesintisiz Enerji
  • 24.07.2019
  • 222 kez okundu

Toroslar EDAŞ, Hatay’da 6 ayda 95 km kablo döşedi, 24 el panosu ile 20 trafo monte etti.

Toroslar Elektrik Dağıtım Şirketi, 2019’un ikinci çeyreğinde, Hatay’da; bakım, onarım ve yatırım gerçekleştirdiğini bildirdi. Toroslar EDAŞ, bu süreçte 95 km’lik kablo döşendiğini, 24 elektrik panosu ile 20 trafo merkezinin monte edildiği bilgisini verdi.
Toroslar EDAŞ, ilimizdeki çalışmaları ile ilgili şu bilgilendirmede bulundu:
“Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Hatay’da yılın ikinci çeyreğinde de müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde yine başarılı çalışmalara imza atmak üzere çalışma sergiledi. Toroslar EDAŞ, Hatay’da hizmet verdiği 10.646 trafo ve 18.131 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.
Daha aydınlık bir Hatay için İskenderun, Kırıkhan, Hassa, Dörtyol, Erzin, Payas, Belen, Kumlu, Arsuz, Reyhanlı, Altınözü, Antakya, Defne, Samandağ, Yayladağı’ da 9698 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ ekipleri, kentte 104 kilometrelik hattı da elden geçirdi. Adı geçen ilçelerde 39 elektrik panosunun yanı sıra, 54 trafo ve 31 dağıtım merkezinin de bakımı yapıldı.
Toroslar EDAŞ, sektörün pazar dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Hatay’da hizmet verdiği 754 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 95 Km’lik yeni kablo döşeyen Toroslar EDAŞ ekipleri kentte 1041 yeni aydınlatma armatürünün montajını da gerçekleştirdi. Ayrıca yeni 24 elektrik panosu ve 20 trafo merkezi montajı da tamamlandı.
Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Toroslar EDAŞ, 2019 yılının ikinci çeyreğinde koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.
Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Toroslar EDAŞ, www.toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müş-teri Hattı’ndan, tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulma-ya devam edecek.” -Mehmet Durmaz-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ