Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

Amaç; Sosyal İtibarın Güçlendirilmesi

Amaç; Sosyal İtibarın Güçlendirilmesi
  • 30.01.2020
  • 447 kez okundu

Prof. Dr. Cereci’den, Medeniyetler Korosu’na “İletişim Eğitimleri”

Antakya Medeniyetler Korosu’nun iletişim kalitesinin arttırılması, savunuculuk becerilerinin ve sosyal itibarının güçlendirilmesi amacıyla 18-25 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen İletişim eğitimleri, koro üyelerinin yoğun katılımı ile gerçekleşti.
Medeniyetler Evi toplantı salonunda gerçekleşen programda eğitimler Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof.Dr.Sedat Cereci tarafından verilirken, kaliteli ve etkin iletişim becerileri teorisi ve etkileşimli pratik iletişim eğitimlerine Antakya Medeniyetler Korosu üyelerinin yoğun katılım gösterdi.
Yaptıkları başarılı çalışmalar ile takdir toplayan Antakya Medeniyetler Korosu üyeleri ile sekiz gün boyunca oldukça faydalı bir eğitim programında bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden Prof. Dr. Sedat Cereci, dernek gönüllülerinin iletişim kalitesinin arttırılması, savunuculuk becerilerinin ve sosyal itibarının güçlendirilmesi konusunda vermiş olduğu eğitimlerle güzel bir çalışmaya imza atmanın haklı gururunu yaşadıklarının altını çizerek, Antakya Medeniyetler Korosunun kıymetli üyelerine çalışmalarında başarı diledi.
AB tarafından finanse edilen Sivil Toplum Destek II Programı çerçevesindeki Medeniyetler Korosu Kapasite Gelişimi Projesinin faaliyeti olan iletişim eğitimlerini başarılı bir biçimde tamamladıklarını ifade eden Antakya Medeniyetler Korosu Başkanı Yılmaz Özfırat, koro üyelerine Sekiz gün boyunca oldukça faydalı bilgiler veren Prof.Dr.Sedat Cereci’ye teşekkür ederek, eğitimlere yoğun katılım gösteren koro üyelerine şükranlarını sundu. -Mehmet ÖZGÜN-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ