Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,93 / Satış: 5,95
€ EURO → Alış: 6,53 / Satış: 6,56

Ankara’nın eğitim sistemi mi?

Ankara’nın eğitim sistemi mi?
  • 02.07.2019
  • 214 kez okundu

Antakya’nın trafik bilmecesi mi?

1 Temmuz itibariyle trafik akışında yeniden değişikliğe gidilen Antakya kent merkezinde, birçok cadde ve yolda araçların kalabalığına çare olarak, bir kez daha “tek ve çift” yön uygulaması hayata geçirildi.

Türkiye eğitim sisteminde sıkça yaşanan değişimler, yenilenen sınav programları ve bir türlü yerine oturmayanlar için “Antakya’nın trafik karmaşasındaki ‘yap-boz’ kısmını hatırlatıyor” diyenler çok da haksız değil!
1 Temmuz itibariyle, Antakya kent merkezinde birçok caddede ‘tek yön’ ve ‘çift yön’ uygulaması bir kez daha taşları yerinden oynatırken, birçok vatandaş, uygulamanın değişim hızından şikâyetçi. Söylenen mi?
“Artık, karşıdan karşıya geçerken hangi yöne bakmamız gerektiğini şaşırıyoruz. Ben, Fatih Caddesi’nde oturuyorum. Yazlıktaydım. Bugün baktım, yolun ortasını dubalarla ikiye kesmişler. Çift yön olmuş, dediklerine göre. Tamam da, zaten çift yöndü. Uygun bulunmadı diye tek yön yapılmadı mı? Şimdi ne değişti? Şimdi de tek yön mü uygun bulunmadı? Allah için, böyle şehir mi yönetilir!” -Tamer Yazar-

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ