Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

Antakya Belediyesi Kampanyasında:

Antakya Belediyesi Kampanyasında:
  • 24.02.2020
  • 472 kez okundu

26 çuval plastik kapak…

Antakya Belediyesi, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile işbirliği içerisinde yürütülen plastik kapak toplama kampanyası kapsamında, 26 çuval plastik kapağın tesliminin sağlandığını bildirdi. Antakya Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürü Alper Yıldırım, kapakların, TOFD üyelerine teslimatı ile ilgili şu bilgileri verdi:
“Antakya Belediyesi olarak, Başkanımız İzzettin Yılmaz’ın talimatları doğrultusunda engelli kardeşlerimize yönelik yürüttüğümüz destek çalışmalarımız devam ediyor. Öncelikli olarak, emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Engelli kardeşlerimize tekerlekli sandalye desteği sağlamak amacıyla, hemşehrilerimizin duyarlılığı ve desteği ile 26 çuval kapağı derneğimize göndermiş olacağız. Karşılığında, dernek tarafından, ihtiyaç sahibi bir kardeşimize tekerlekli sandalye hibe edilecek. Ben, Antakya Belediye Başkanımız İzzettin Yılmaz adına, bu kampanya kapsamında kapak bağışında bulunarak hem çevre temizliğine önem vermiş, hem de engelli kardeşlerimize destek olmayı amaç edinmiş tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.
Bu kampanyayı arttırarak devam edeceğiz. Antakya Belediyesi ailesi adına, bu projeye destek olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun diyor, tüm engelli kardeşlerimize şifa diliyorum.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ