Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,94 / Satış: 5,96
€ EURO → Alış: 6,53 / Satış: 6,56

Antakya Belediyesi kursiyerlerinden destek:

Antakya Belediyesi kursiyerlerinden destek:
  • 04.10.2018
  • 382 kez okundu

Kapak Toplama Kampanyası

Antakya Belediyesi Gençlik Merkezi kursiyer ve eğitmenleri, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında yürütülen ve Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği tarafından başlatılan plastik kapak toplama kampanyasına destek vermeye devam ediyor.
Antakya Belediyesi’nden alınan bilgiye göre, Gençlik Merkezi eğitmenleri ve kursiyerleri, evlerinden ve çevrelerinden topladıkları kapakları çöpe atmak yerine biriktirerek, bir kez daha yüzlerce mavi kapak toplamayı başardılar. Projeye, öğrenci velilerinden de destek verildiği ifade edilen açıklamada, Eylül ayı itibariyle TOFD Derneği’ne kapakların teslim edileceği belirtildi.
“Mutluluğa Çevir Kapak Olsun” adlı kampanya dahilinde toplanan plastik kapakların geri dönüşümünden kaynaklanan gelir, Antakya’da ikamet eden ihtiyaç sahibi engelli vatandaşlara ‘akülü araç ve tekerlekli sandalye’ bağışı olarak geri dönüyor.
Yapılan açıklamada, plastik kapak toplama kampanyasına destek olmak isteyenlerin 0326 213 03 04, 0326 221 93 33 – 40 numaralı telefonlardan, Bağrıyanık Mahallesi Kışla yanında bulunan Eğitim ve Okuma Salonu’ndan, Cebrail Mahallesi’nde bulunan Gençlik Merkezi’nden ya da Antakya Belediyesi Ana Hizmet Binası’nda bulunan Beyaz Masa’dan bilgi alabilecekleri belirtildi.  -Selvi Günay-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ