Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,57 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,10 / Satış: 10,14

Antakya Belediyesi Personeli

Antakya Belediyesi Personeli
  • 29.04.2021
  • 681 kez okundu

Gülseven Mutlu Hayatını Kaybetti

1995 ile 2013 yılları arasında Ekinci Belediyesi’nde memuriyet yaşamına başlayan, 7 yıldan beri Antakya Belediyesi’nde görev yapan Gülseven Değirmenci Mutlu, yakalandığı koronavirüs hastalığından kurtulamadı ve vefat etti.
Biri kız, diğeri erkek, 2 çocuk annesi iken, 7 yıl önce oğlunu bir trafik kazasında kaybeden Gülseven Mutlu adlı, Antakya Belediyesi’nin düzgün, dürüst, sevilen, arkadaş canlısı, çalışkan personeli, hayatını kaybetti.
ANTAKYA, merhumeye Tanrı’dan rahmet, kederli Ailesine başsağlığı diler.
Bu arada Antakya Belediyesi personeli Gülseven Değirmenci Mutlu’nun ölümü, ailesi yanı sıra çalışma arkadaşlarını da üzdü. Merhume ile ilgili iki belediye mesai arkadaşının paylaşımları şöyle:
“Mazlumlar ayağa kalkmadıkça, zalimler diz çökmeyecektir. Memuriyete başladığım 1995 yılından 2013 yılına kadar Ekinci Belediyesi’nde mesai arkadaşımız ve aynı zamanda ablamız olarak saydığımız ve sevdiğimiz, Ekinci Belediyesi kapandıktan sonra Antakya Belediyesi’nde memuriyet hayatına devam eden Gülseven Değirmenci Mutlu, maalesef kovid-19 illetine yenik düşerek hakkın rahmetine kavuşmuştur. Allah gani gani rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Allah, ailesine ve tüm sevenlerine sabır versin.”
Diğer paylaşım da şöyle:
“Antakya Belediyesi’nde görev yapan Gülseven Değirmenci Mutlu ablamız, maalesef kovid-19’dan dolayı vefat etmiştir. Gülseven ablamızın 1 kız ve 1 erkek çocuğu vardı. 2013 yılında, Çevreyolu Ekinci Kavşağında oğlu Ufuk, elim bir trafik kazasına kurban gitmişti. Gerçi Gülseven Mutlu arkadaşımız, o günden beri ruhen vefat etmişti. O günden bugüne hep o acıyla yaşadı. Yaklaşık 1.5 ay önce telefonla görüştüğümüzde, ‘Odabaşı binasında kalıyorum, seni mutlaka beklerim’ demişti. Müdür olmasına rağmen, hiçbir zaman mütevazı yapısından ödün vermedi. Hiçbir zaman kimseyle kavga etmedi, kimseyi kırmadı, kimseyi incitecek bir davranışı ve söylemi olmadı. Herkesle dürüst ve samimi bir iletişimi vardı.
Bütün iş arkadaşları ve tanıyanlar aynı şeyleri söyler. Ondan insanlık gördüm, sadakat gördüm ve ahde vefa gördüm. Bunlar, unutulacak şeyler değil. Bugün, vefat ettiği haberini aldım. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Ailesi, sevenleri ve iş arkadaşlarının başı sağolsun.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ