Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,37 / Satış: 6,39

Antakya OSB Yönetimine

Antakya OSB Yönetimine
  • 05.07.2019
  • 182 kez okundu

“Hayırlı Olsun” ziyareti

Hayırlı olsun ziyaretinde; Antakya OSB’nin yatırımları, üyelerin sorunları, yeni açılan istihdam alanları, yatırımcıların durumu ile bölge ve ülke ekonomisindeki son gelişmeler ele alındı.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Antakya OSB Genel Kurul toplantısı sonrasında seçilen Antakya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali ve Yönetim Kurulu üyeleri, ‘hayırlı olsun’ ziyareti kapsamında İTSO Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı. Antakya OSB’de gerçekleştirilen ziyarette, İskenderun ile Antakya’nın tam ortasında yer alan Belen sınırları içerisinde faaliyet gösteren Antakya OSB’nin yatırımları, üyelerin sorunları, yeni açılan istihdam alanları, yatırımcıların durumu ile bölge ve ülke ekonomisindeki son gelişmeler ele alındı.
-70 FİRMA-
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Antakya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali, yeni Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte çalışmalara başladıklarını ve Antakya OSB bölgesinde 70’e yakın firmanın faaliyette bulunduğunu belirterek, “Bölgemizde iş kurmak ve istihdam sağlamak isteyen firmalarımız için alternatif araziler mevcut. Tarımdan sanayiye, bu bölgenin değerlerini gerek iç, gerekse dış pazarda yüksek kalitede müşterilere sunulması için Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte ortak akılla hareket ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Antakya Organize Sanayi Bölgemiz Belen ilçesine bağlı olduğu için, dolayısıyla burada faaliyet gösteren firmalarımızın bir kısmı İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nın üyesi. Bugün bizi ziyaret etmeniz bu anlamda da çok önemli” şeklinde konuştu.
-BİRLİK MESAJI-
Antakya OSB Başkanı Tahsin Kabaali ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileten İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise şunları söyledi:
“Sorunların çözümü için el birliği ile hareket edersek her zaman daha güçlü oluruz. Bölgemiz; sanayi, tarım ve turizm yönünden önemli bir potansiyele sahip. Bu ülkenin değerlerini koruyabilecek, ekonomimizin kalkınması için yatırımcılarımıza ihtiyacımız var. Şu an içinde bulunduğumuz ekonomik şartların düzelmesi için ciddi tedbirler alınması ve yatırımcılarımızın desteklenmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu vesile ile sizin şahsınızda, Yönetim Kurulu üyelerinize, Antakya Organize Sanayi Bölgesi’nde yapacağınız çalışmalarınızda başarı diliyorum.”
Antakya OSB’ye gerçekleştirilen ziyarette; İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran, İTSO Yönetim Kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Yusuf Yılmaz ve Raşit Özyurt yer aldı. -Mutlu Yanık-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ