Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,28 / Satış: 8,31
€ EURO → Alış: 10,07 / Satış: 10,11

Antakya’da 5 Genç Hukukçu Avukatlık Cübbesi giydi

Antakya’da 5 Genç Hukukçu Avukatlık Cübbesi giydi
  • 02.04.2020
  • 663 kez okundu

Avukatlığa başlayanlar arasında, Gazeteci Bostan Yılmaz’ın oğlu Ahmet Berk Yılmaz da var…

Antakya Adliyesi’nde staj dönemlerini başarı ile tamamlayan 5 Avukat için, iki ayrı törenle ruhsatname teslimi, cübbe giyimi ve yemin törenleri gerçekleştirildi.
Hatay Barosu’nda stajyerlik dönemini başarıyla tamamlayan genç hukukçular; Burak Korkmaz, Ahmet Berk Yılmaz ve Mustafa Çam, Antakya Adliyesi’nde düzenlenen yemin töreni ile ruhsatlarını Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez’in elinden aldılar.
Burak Korkmaz ve Mustafa Çam’a cübbelerini Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, yeni Avukat Ahmet Berk Yılmaz’a cübbesini Av. Serhat Küçükler giydirdi. Baro Başkanı Av. Ekrem Dönmez, mesleğe başlayan ve aralarına katılan genç meslektaşlarını kutladı ve başarı diledi. Mesleğe adın atan, Avukatlık heyecanı duyan isimler arasında, Antakya Gazeteci Bostan Yılmaz’ın oğlu Ahmet Berk Yılmaz da bulunuyor.
Staj dönemlerini başarı ile tamamlayan Aslı Polat ve Dilan Tamur adlı iki genç hukukçu kadın da üç gün önce Antakya Adliyesi’nde düzenlenen yemin töreni ile ruhsatlarını Baro Başkan Av. Ekrem Dönmez’in elinden aldı. Aslı Polat ve Dilan Tamur’a cübbelerini Başkanı Av. Ekrem Dönmez giydirdi. Baro Başkanı Dönmez, meslek mensupları arasına katılan yeni üyeleri genç meslektaşlarını kutladı ve başarı diledi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ