Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,50 / Satış: 8,54
€ EURO → Alış: 10,04 / Satış: 10,08

Antakyalı salça üreticisi, sıkıntılarını Bakan yardımcısına anlattı:

Antakyalı salça üreticisi, sıkıntılarını Bakan yardımcısına anlattı:
  • 05.06.2021
  • 362 kez okundu

Titiz takip, çözüm işimiz…

Antakya ve çevresinde salça üretimi yapan fabrikaların sahipleri, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin öncülüğünde, Milletvekili Hüseyin Yayman’ın da desteği ve aracılığı ile Bakan Yardımcısına sektördeki sıkıntıları anlattı.
ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Perşembe günkü Bakan Yardımcısı ziyaretiyle ilgili şu paylaşımı yaptı:
“Derdimiz üretim, derdimiz istihdam… Hatay Milletvekilimiz Hüseyin Yayman, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve Genel Sekreter Yardımcımız Erhan Yağız ve Odamıza kayıtlı salça üretimi yapan üyelerimiz; Yusuf Oduncu, Nasır Mirioğlu, Kenan Güleryüz ve Ömer Kızgıntaş ile birlikte, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ayşe Ayşin Işıkgece’yi makamında ziyaret ettik. Bölgemizde salça üretimi yapan fabrikaların yaşamış olduğu sıkıntılar ile ilgili ayrıntılı raporumuzu Bakan Yardımcımıza sunduk. Bakan Yardımcımız, konuyu yakından takip edeceğini ve raporumuzda sunmuş olduğumuz çözüm önerilerimizi dikkate alacaklarını bizlere ilettiler.
Sayın Bakan Yardımcımıza, Bakan Yardımcımız ile bizleri buluşturan ve ilimizin sorunları ile yakından ilgilenen Hatay Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Yayman’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.” –Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ