Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,57 / Satış: 7,60
€ EURO → Alış: 8,94 / Satış: 8,97

Arçelik’ten Emekli Öğretmenlere Ödül

Arçelik’ten Emekli Öğretmenlere Ödül
  • 27.11.2017
  • 1.020 kez okundu

Arçelik, geleneksel hale getirdiği bir uygulamayı bu sene de sürdürdü ve 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde İskenderun ilçesinde ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ projesiyle bir Öğretmeni ödüllendirdi.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla, Türkiye çapında farklı illerde Arçelik bayilerin işbirliğiyle üçüncü kez düzenlenen etkinliklerde ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ seçilen eğitimcilere Arçelik kurutma makinesi hediye edildi. Bölge halkı, doldurdukları anketlerde, Öğretmenleri; sosyal sorumluluk projelerinde yer alma, geçmiş mesleki başarıları ve kısıtlı kaynaklarla zor şartlarda görevini yerine getirme kriterlerine göre değerlendirdi. Bayiler tarafından bulundukları illerde düzenlenen ödül törenlerinde de, anketler sonucunda belirlenen emekli Öğretmenlere ödül sertifikaları takdim edildi. İskenderun’daki törene, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ile Arçelik Türkiye Genel Müdürü Can Dinçer de katıldı. Arçelik Genel Müdürü Can Dinçer, hafta sonunda geldiği İskenderun’da katıldığı törendeki konuşmasında, son derece kutsal bir görevi yerine getiren Öğretmenlere teşekkür etmek amacıyla bu etkinliği düzenlediklerini belirterek şunları söyledi:
“Bu anlamda insanları eğitmeyi ve öğretmeyi meslek edinmiş, eğitim kurumlarında çocuk ve gençlerin öğretimlerine rehberlik eden, onlara her mevzuda yön veren ve yaşama hazırlayan Öğretmenlerimiz emekleri bizler için çok kıymetli. Bu önemli günde onları unutmadığımızı göstermek ve şükranlarımızı sunmak amacıyla ‘Yılın Emekli Öğretmeni’ etkinliğini düzenliyoruz.
Hepsi birbirinden özel emekli Öğretmenlerimiz arasından, bayilerimizin uyguladığı anket yardımıyla seçim yapıyor ve kendilerine Arçelik Kurutma Makinesi takdim ediyoruz. 3 yıldır yoğun bir ilgiyle karşılaşan ve giderek tüm Türkiye’ye yayılan etkinliğimiz vesilesiyle tüm Öğretmenlerimizin bu çok özel gününü bir kez daha kutluyorum.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ