Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

Armutlu halkına hizmet sözü

Armutlu halkına hizmet sözü
  • 02.08.2019
  • 555 kez okundu

CHP’li Vekiller Bölgede

CHP’nin 2 Milletvekili, Mehmet Güzelmansur ile İsmet Tokdemir, önceki gün Defne ilçesi Armutlu Mahallesi’nde bölge halkıyla bir araya geldi. Mahalle Muhtarı Cüneyt Öfkeli’nin organizasyonuyla mahalle halkıyla bir araya gelen CHP’li Vekiller, Çarşamba günü vatandaşların da katılımıyla açık toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda, özellikle Defne Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi’nden beklentiler, istekler ve sıkıntılar soruldu, notlar alındı. Armutlu halkının hizmeti hak ettiğini ve bugüne kadar hizmet gelememesinin eksiklik olduğunu kabul eden Milletvekili Mehmet Güzelmansur, söz verdi ve Büyükşehir Belediyesi ile Defne İlçe Belediyesi nezdinde girişimlerde bulunarak, yerel imkânlarla götürülebilecek tüm hizmetlerini gelmesi için var gücüyle çalışacağı sözünü verdi. Milletvekili İsmet Tokdemir de, Armutlu halkının hizmet hak ettiğini söyledi.
Gerçekleşen toplantının mimarı Armutlu Mahallesi Muhtarı Cüneyt Öfkeli ise Milletvekilleri ile Defne Belediye yöneticilerine katılımları için teşekkür etti ve şu kısa mesajı verdi:
“Mehmet Güzelmansur vekilimizin, yaşadığımız kötü, tozlu, çukurlu sokaklarımızın içine girmesi, empati kurması, doğalgaz sorunumuzu hissetmesi önemli. Vekilimiz bunu gördü, hissetti ve bizlere bir söz verdi. Her evin önüne doğalgaz gelecek ve tüm sokaklarımız asfalt olacak. Armutlu Mahallesi’nin Muhtarı olarak, tüm samimiyetimle söylüyorum. Vekilimiz sözünü tutacak. Ben, o samimiyeti vekilimizde görüyorum. Aksi halde bir gelişme olursa, 2020 yılının muhtarı ben değilim. Bir daha hepinizin huzurunda söz veriyorum… Siyasetle yakından ve uzaktan hiç bir ilgim kalmayacak.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ