Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

Arsuz Belediye Başkanı

Arsuz Belediye Başkanı
  • 16.10.2019
  • 2.615 kez okundu

İş’e Servis Otobüsüyle Gidiyor

Siyasiler yanı sıra sivil toplum örgütü temsilcilerinin lüks makam araçlarının gündemde olduğu günümüzde, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, işine, belediye personeli ile birlikte servis aracıyla gidip-geliyor.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, tasarruf amacıyla, makam aracını park alanına çektirdi ve belediye personeli ile birlikte, belediyenin servis aracıyla makamına gidip gelmeye başladı. Başkan Güven, özellikle sabahları belediye hizmet binasına gidip gelirken, belediyenin personel servisini kullanıyor. Makam aracını sadece mesai saatleri içerisinde, belediye işleri için kullanacağını belirten Başkan Güven, “Personele servis ayarladık. Hem personelin gidip gelirken sıkıntı yaşamaması adına, hem de zaman zaman belediye araçlarıyla gelindiği için, ekonomik olarak da uygun değildi.
Belediyenin içinde bulunduğu durum ve tasarruf tedbirlerini de düşündüğümüzde, bir servisin olması gerektiğini düşündük. Hem personel açısından, hem de belediyenin çıkarı açısından bu önemliydi. Böylelikle, personel de kaynaşmış olur. Personelimiz, bu uygulamadan gördüğüm kadarıyla memnun. Hayırlı olsun.
Ben, direk belediyeye geldiğim zamanlarda, işe servisle gidip geleceğim. Özel bir yerlere, işlere gidildiği zaman ya da toplantı varsa, başka araçla gitmek zorunda kalacağım. Ama direk belediyeye geldiğimde, servisle geleceğim” açıklaması yaptı. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ