Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,05 / Satış: 6,08
€ EURO → Alış: 6,56 / Satış: 6,58

Arsuz Belediye Başkanına Veda Mesajı:

Arsuz Belediye Başkanına Veda Mesajı:
  • 30.03.2019
  • 476 kez okundu

Hizmetlerini Unutmayacağız

Arsuzlu Semai Semir adlı bir seçmen, İlçe Belediye Başkanlığı sona eren Nazım Culha için bir veda mektubu yayınladı. Duygu yüklü sözlerin yer aldığı mektup özetle şöyle:
“Uğurlar olsun Nazım Culha… Hafızail beşer nisyanla malüldür. İnsanoğlu çabuk unutur. Senin, liseden sınıf arkadaşın ve bir Arsuz’lu olarak, ben ve Arsuz’un kuruluş Belediye Başkanı olarak olağanüstü çabalarını, binlercesi unutmayacağız.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Lütfü Savaş ile birlikte, aynı gün iki köprünün açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşatmıştınız, Arsuz ve Karaağaçlılara. Mahallelerimizi birbirine bağlarken, aynı zamanda halkımızın da hem daha kısa sürede, hem de dolanmadan gidecekleri yerlere ulaşmalarına kolaylık tanıyacak olan Zilli Deresi Köprüsü’nün ardından, Karaağaç ve Nardüzü Mahallelerini birbirine bağlayacak olan Şarkonak Köprüsü’nü de halkımızın hizmetine açmıştınız. Ayrıca Arsuz Çayı’nın denizle birleştiği Arsuz Köprüsü’nü de yenileyip açmıştınız. Arsuz sahilini de halkın kullanımına, Demiryolu Kampı’nı halka ve Demiryolu Kampı önündeki Arsuz Kent Meydanı’nı da Arsuzlulara ve Arsuzseverlerin hizmetine açmıştınız. Yüreğine sağlık Nazım Culha. Emeği geçen herkese candan teşekkürler.”
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ