Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,31 / Satış: 5,33
€ EURO → Alış: 6,03 / Satış: 6,05

Astroloji

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mart - 20 Nisan

Bugün Ay Terazi’de yanan yolda ilerlerken, karşılıklı konularda, ilişkilerde daha hassas olabilirsiniz. Sabırsız davranmak yerine daha iyi dinlemeyi tercih etmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Nisan - 20 Mayıs

Bugün Ay Terazi’de yanan yolda ilerlerken, zaman alan bir iş ve ilişkilerde stres gündeme gelebilir. İsteklerinizi ortaya koyarken daha çok çaba sarf edebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Mayıs - 21 Haziran

Bugün Ay Terazi’de yanan yolda ilerlerken, aşkta ve keyiflerle ilgili konularda bazı çekişmeler, sabırsızlıklar yaşanabilir. Yine de kendinizi ortaya koymakta isteklisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Haziran - 22 Temmuz

Bugün Ay Terazi’de yanan yolda ilerlerken, evde ve ailevi işler içinde daha dengeli olmaya bakmalısınız. Aynı zamanda sevdikleriniz için de çok şey yapabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün Ay Terazi’de yanan yolda ilerlerken, yakın çevrede hareket, ziyaret ve görüşmeler daha canlı geçebilir. Ancak sözlerinizde daha özenli olmaya bakmalısınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün Ay Terazi’de yanan yolda ilerlerken, maddi konularda gereksiz masraflar gündeme gelebilir. Güzel olan şeyler için sınırlarınızı zorlayabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Eylül - 23 Ekim

Bugün Ay burcunuzda yanan yolda ilerlerken, kişisel konularda daha duyarlı ve yeniliklere açık durumdasınız. Ancak aşırı duygusal kararlar da verebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

24 Ekim - 22 Kasım

Bugün Ay Terazi’de yanan yolda ilerlerken, çok hesaplanmayan ya da gizli kalan durumlar gündeminizi zorlayabilir. Duygusal alanda etkilere çok daha açıksınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım - 21 Aralık

Bugün Ay Terazi’de yanan yolda ilerlerken, arkadaşlıklar içinde daha sakin ve dengeli olmaya bakmalısınız. Duygularınızı paylaşacak imkanlar bulabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

22 Aralık - 20 Ocak

Bugün Ay Terazi’de yanan yolda ilerlerken, sorumluluklar ya da denge gerektiren işler var. Ailevi konuları da önemseyebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Ocak - 19 Şubat

Bugün Ay Terazi’de yanan yolda ilerlerken, yeni şeyler öğrenmek ve kendinizi geliştirmek için güzel fırsatlar var. Uzaklarla, yabancılarla ilgili işler de gündeme geliyor olabilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Şubat - 20 Mart

Bugün Ay Terazi’de yanan yolda ilerlerken, ortaklı işlerde daha gerçekçi olmaya bakın. Eşinizin maddi durumu hakkında kendinizi daha meşgul bulabilirsiniz.