Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: / Satış:
€ EURO → Alış: / Satış:

ATSO üyelerine mesaj gönderdi, eğitime destek istedi:

ATSO üyelerine mesaj gönderdi, eğitime destek istedi:
  • 19.10.2020
  • 218 kez okundu

Eğitime bir tablet de senden olsun

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi, Kentteki yaklaşık 6000 civarındaki üyesine hitaben mesajında eğitime destek istedi. ATSO Başkanı Hikmet Çinçin imzasıyla yayınlanan ATSO üyesi iş insanlarına yönelik mesaj şöyle:
“Değerli Üyelerimiz;
Eğitime sağladığımız her destek, geleceğimizi yeşerten bir tohumdur. Ülkemizin teminatı ve umudu çocuklarımızı en iyi şartlarda geleceğe taşımak hepimizin görevidir.
Antakya Ticaret ve Sanayi Odası olarak eğitime desteklerimizi sürdürüyor, onların eğitim süreçlerinde yanlarında oluyoruz. İçerisinde bulunduğumuz süreç dolayısıyla çocuklarımız bu yıl eğitim-öğretim yılına farklı bir başlangıç yaptılar. Bizler de; “Uzaktan Eğitim” dediğimiz kavram ile karşı karşıya kaldığımız bu dönemde, erişim imkanı bulamayan çocuklarımızın önemli bir eksikliği olan tablet ihtiyacını karşılama düşüncesiyle “Bir Tablet de Senden” kampanyamızı başlattık.
Siz değerli üyelerimizin desteğini yakından hissedeceğimize olan sonsuz inancımızla, hep birlikte el ele vererek daha çok çocuğumuza erişim imkanı sağlayacağımızı biliyoruz. Yapacağınız bağışlarla daha fazla sayıda tableti daha fazla öğrencimize ulaştıracak, onlara önemli bir katkı sağlamış olacağız.
Geleceğin en iyi bilim insanlarının, mühendislerinin, sanatçılarının, özetle; eğitimli insan kaynağının yetiştirilmesi için bir adım da sizden olsun!
Tüm üyelerimizi uzaktan eğitime erişim imkanı bulamayan öğrencilerimize destek olmaya davet ediyor, sağlıklı günler diliyoruz” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ