Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

ATSO Ziyareti ATB’ye…

ATSO Ziyareti ATB’ye…
  • 25.05.2018
  • 915 kez okundu

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin, Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak ile bir grup yönetici, tebrik amaçlı Antakya Ticaret Borsası’na (ATB) ziyarete bulundu. Ziyaretçi heyeti, ATB’de Meclisi Başkanı Veliş Bahadırlı, Yönetim Kurulu Başkanı Ali Celal Mursaloğlu ile Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.
ATSO heyetinin ziyaretine teşekkür eden ATB Başkanı Ali Celal Mursaloğlu, yeni seçilen Hikmet Çinçin ve arkadaşlarını tebrik etti, başarı dileğinde bulundu.
ATB Başkanı Mursaloğlu, şunları söyledi:
“İlimizin iki büyük sivil toplum örgütü olan Borsa ve Odamız, yaptıkları çalışmalarla, bugün bölgemizde devamlı takip edilen ve toplum üzerinde en büyük etkiye sahip kurumlar haline gelmişlerdir. Bu anlamda Antakya ekonomisine ve sosyal hayatına damgasını vurmuş, çok güzel değerler oluşturmuşlardır. Bizler, güç birliği ile el ele verdiğimiz sürece Antakya’mızda her zaman daha iyi ve faydalı büyük projelere el atacağımıza inanıyorum. Sonuç olarak hepimizin ortak amacı Antakya’mızın kalkınması ve gelişmesidir. Antakya’da ortaya çıkan güzel eserlerin altında her zaman birlik ve beraberlik yatmaktadır. Birçok projeler bu sayede hayata geçmektedir.
Çiftçimizin, esnafımızın ve sanayicimizin sorunlarının çözümü, Antakya’nın kalkınması ve gelişmesi için sivil toplum örgütlerinin ve sosyal yardım derneklerinin dayanışma içinde gerekli çabalar gösterilerek; seçilmişi, atanmışı, siyasetçisi ve basını ile el ele vererek Antakya’nın bekleyen sorunlarının üstesinden gelip en iyi yerlere getirmek için elbirliğiyle güç birliği yapıp kentimizi en iyi yerlere getireceğimize inanıyorum. Borsalarımız ve Odalarımız ile ortak sinerji yaratarak hareket etmemiz, bölgemiz ve kentlerimiz için daha fazla ve ileriye dönük fikirler, çözümler üretmemiz demektir.”
ATSO Başkan Hikmet Çinçin de iki büyük STK kuruluşunun kentin gelişimine katkı sunacak projelerde işbirliği yapmasından yana olduklarını söyledi, Mursaloğlu ve Bahadırlı ile ekiplerini kutlayıp tebrik etti, başarı diledi. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ