Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,91 / Satış: 5,93
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,58

Ayhan Kara etkinliği, hem spor amaçlı, hem mizahi

Ayhan Kara etkinliği, hem spor amaçlı, hem mizahi
  • 19.07.2019
  • 479 kez okundu

Vakıflı-kapısuyu Yolu Yürüyüşü ve Çukur Sayma

Samandağlı genç işadamı Ayhan Kara, yörenin tarihi turistik mekanlarından Vakıflı ile Kapısuyu arasındaki yolun çukurlarla dolu olmasını ve yıllardır onarılmamasını mizahi bir şekilde kamuoyu gündemine yeniden taşıdı. Ayhan Kara, hafta sonunda bir yürüyüş etkinliği gerçekleştirirken, yürüyüşe katılanların, anılan yoldaki çukurları sayacaklarını ve gerçek çukur sayısına en yakın ulaşan kişinin ödüllendirileceğini duyurdu.
Ayhan Kara’nın mizah içeren açıklaması şöyle:
“Daha iyi yaşam koşullarını hak ettiğine inanan hemşehrilerimi bu etkinliğe davet ediyorum, Vakıflı-Kapısuyu yolu 3 yıldır bu halde. 21. Yüzyılda hala asfalt dileniyoruz. Hakkımızı alana kadar, seçilmişlere, halka hizmet için o koltuklara oturduklarını hatırlatacağız.”
Ayhan Kara, 21 Temmuz Pazar günü için düzenlediğini belirttiği etkinlik programını, “08.45’te Ayhan Kara Vakfı’nda buluşma, 09.00’da kişisel imkanlarla kahvaltı ve piknik ile 10.00’da Vakıflı Kapısuyu yolunda yürüyüş ve çukur sayma” şeklinde özetledi.
Ayhan Kara, Vakıflı-Kapısuyu yolundaki çukur sayısına en yakın tahminde bulunan yürüyüşçüye özel ödül vereceklerini de duyurdu. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ