Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,76 / Satış: 7,79

AYYD anketi sonucu

AYYD anketi sonucu
  • 29.12.2018
  • 772 kez okundu

Mithat Nehir Yılın Belediye Başkanı

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından ‘Eğitime Destek’ kategorisinde, ilimiz Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, ‘Yılın En Başarılı Belediye Başkanı’ seçildi.

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından düzenlenen Yılın Yerel Yöneticileri anketinde, Samandağ Belediyesi, ‘Eğitime Destek’ kategorisinde, “Kreş ve Gündüz Bakımevi Projesi” ile 1. oldu. Bu yıl 8.si düzenlenen ankette ödül almaya hak kazananların ödülleri, Ankara Beypazarı ilçesinde düzenlenecek olan törenle takdim edileceği bildirildi. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, bu yıl ayrıca AGC tarafından ‘Yılın en Başarılı Belediye Başkanı’, Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği (SODEM ) tarafından da ‘Sosyal Belediyecilik’ ödüllerini aldı.
Eğitime Destek kategorisinde 1. olarak ‘Yılın Başarılı Belediye Başkanı’ seçilen Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in görüşleri şöyle:
“Samandağ Belediyesi’nin eğitim alanında hayata geçirdiği Kreş ve Gündüz Bakımevi Projesi, ilimizde bir ilk olma özelliği taşımaktadır. Bu sayede, bu yıl belediyemiz adına aldığımız 3. Ödül. Bu ödüller, Samandağ halkınındır. Bu başarılar, hepimizin başarısıdır. Çalışma arkadaşlarımız ile birlikte Samandağ için gerçekleştirdiğimiz projelerin karşılığıdır. Güç birliği yaparak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizi bu ödüllerle taçlandırıyoruz. Samandağ halkı her şeyin en iyisine layıktır. Samandağ Belediyesi olarak daha iyiye ulaşmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizleri bu ödüle layık gören, destekleyen herkese teşekkür ederim.” -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ