Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

Bağrıyanık CHP’lileri bağrına bastı

Bağrıyanık CHP’lileri bağrına bastı
  • 30.03.2019
  • 475 kez okundu

Antakya’nın dağ yerleşim birimlerinden Bağrıyanık Mahallesi’nde CHP’nin düzenlediği açık hava toplantısı büyük kalabalık topladı.
Bağrıyanık toplantısına; Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, İYİ Parti Antakya İlçe Başkanı Cemil Akkoçak, CHP Antakya İlçe Başkanı Gökay Gökdemir ve Millet İttifakı Antakya Belediye Meclis üyesi adayları katıldı.
Toplantıya katılan CHP Milletvekili İsmet Tokdemir, konuşmasında özetle şunları söyledi:
“Bağrıyanık Mahallesi’nin sorunlarını yakından bilen bir kardeşiniz olarak, kısmet olursa, 31 Mart’ta Hatay Büyükşehir Belediyesi’ni ve Antakya Belediyesi’ni kazanarak, eksik gördüğümüz hizmetleri sizlere getireceğiz.
31 Mart’ta; Büyükşehir Belediyesi’nde HBB Başkanımız Doç. Dr. Lütfü Savaş’a, Antakya İlçe Belediye Başkanlığı için kardeşiniz Hikmet Hatunoğlu’na, güçlü bir meclis ile sorunsuz ve hızlı hizmet anlayışını hâkim kılmak için Millet İttifakı Belediye Meclis üyesi adaylarımıza vereceğiniz destekle birlikte, sizlere hizmet etmek ve sizlere hizmetkâr olmak için canı gönülden, önce dualarınıza ve sonra oylarınıza talibiz. Böylesine coşkulu bir gecede bizleri bağrınıza basarak, sıcak ilgi ile karşıladığınız için hepinize teşekkür ediyor, hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.”
CHP toplantısı slogan mesajları da şöyle oldu:
-31 Mart’ta Derman Belediyeciliği
-31 Mart’ta Martın Sonu Bahar
-31 Mart’ta Antakya’ya Sarıl
-31 Mart’ta Hatay’a Sarıl
-Büyükşehir’de Lütfü Savaş
-Antakya’da Hikmet Hatunoğlu
-Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ