Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 5,93 / Satış: 5,95
€ EURO → Alış: 6,57 / Satış: 6,59

Bakanlık heyeti incelemelerde bulundu

Bakanlık heyeti incelemelerde bulundu
  • 10.01.2018
  • 983 kez okundu

Internet konferansı, okul ziyaretleri ve toplu görüşmeler…

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri (YEĞİTEK) Genel Müdürü Bilal Tırnakçı, beraberinde bir heyetle geçtiğimiz hafta sonunda ilimizde temas ve incelemelerde bulundu.
Genel Müdür ve heyetinin ilimizi ziyaret sırasında bir internet konferansı gerçekleştirildi, okullarda incelemelerde bulunuldu.
Genel Müdür Bilal Tırnakçı, 5 Ocak Cuma günü ilimiz Payas ilçesinde SİTEM’i ziyareti etti, İskenderun Mustafa Yazıcı Devlet Konservatuarı salonunda Bilgi Güvenliği ve Güvenli İnternet Kullanımı ile ilgili yapılan konferansa katıldı, ardından da İskenderun Namık Kemal Ortaokulu ve Antakya Erol Bilecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti.
MEB Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Bilal Tırnakçı, Hatay Valisi Erdal Ata’yı da makamında ziyaret ettikten sonra ilimizden ayrıldı.
Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürü Bilal Tırnakçı, MEB Bakan Danışmanı İbrahim Yasak, Eğitim Bilişim Sistemleri Daire Başkanı Gültekin Kekeçoğlu, Yenilik ve Eğitim Teknoloji Genel Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Eyüp Tanyıldız ve Hatay İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan’dan oluşan MEB heyeti, Medeniyetler Korosu’na da bir ziyaret gerçekleştirdi.
MEB Heyeti’nin Medeniyetler Korosu ziyaretinde, Şef Berna Torun Özfırat yönetiminde seslendirilen eserler büyük beğeni topladı. -Cemil Yıldız-

 

Etiketler: / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ