Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,56 / Satış: 8,60
€ EURO → Alış: 10,09 / Satış: 10,13

Balıbey, Sınav Kolejinde…

Balıbey, Sınav Kolejinde…
  • 28.02.2020
  • 1.698 kez okundu

Uzun yıllar Hatay İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde bulunduktan sonra İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü olan ve bu görevi 10 yıl süreyle yürüttükten sonra Bakanlık bünyesinde Genel Müdürlüğe terfi ettirilen emekli eğitimci Ömer Balıbey, yıllar sonra “Memleketim” dediği Hatay’a geldi.
Ömer Balıbey, 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde düzenlenen Eğitim Liderliği Konferansı’na katıldı. Hatay Sınav Koleji Aziz Sancar Konferans Salonu’ndaki etkinliğe İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Karasu, Defne İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Gülistan, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Çerko, İl ve İlçe Şube Müdürleri ve Okul Müdürleri katıldı.
İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Karasu’nun açılış konuşmasıyla başlayan konferans, Ömer Balıbey’in sunumuyla devam etti. Balıbey, 2023 Vizyonu’nda yaşam boyu öğrenmeyi ilke edinmiş, öğretmen ve öğrencilerle okulu sürekli öğrenme merkezine dönüştüren bir yönetim anlayışına değinerek, ekip çalışmasına önem veren, sürekli değişim ve değişime açık okul liderliğine vurgu yaptı.
Konferans, İl Milli Eğitim Müdür vekili Mustafa Karasu’nun, eski Genel Müdür Ömer Balıbey’e çiçek takdimi ile son buldu. -Cemil yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ