Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,78 / Satış: 7,81

Barış Koşusu… İptal Oldu

Barış Koşusu… İptal Oldu
  • 13.03.2020
  • 118 kez okundu

Ali İsmail Korkmaz Vakfı’ndan (ALİKEV) yapılan dünkü açıklamada, 22 Mart’ta gerçekleştirilmesi planlanan barış koşusunun, korona virüs riski nedeniyle iptal edildiği ve bu sene gerçekleştirilmeyeceği ifade edildi.

Her sene yüksek bir katılımla Antakya’da gerçekleştirilen ‘Barış Koşusu’, “Korona Virüs” konusunda yaşanan tablo nedeniyle bu sene yapılmayacak. Konuya ilişkin açıklama, Ali İsmail Korkmaz Vakfı (ALİKEV) / Hatay Barış Koşusu Organizasyon Kurulu’ndan geldi.
Açıklama şöyle:
“Değerli katılımcılarımız. Tüm dünyada hızla yayılan ve küresel salgın ilan edilen Korona Virüs, ülkemizde görüldüğü andan itibaren, tüm paydaşlarımızla etkinlik sürecini değerlendirdik. Kamu kuruluşlarının uyarıları ve yönlendirmeleri doğrultusunda, 22 Mart 2020 tarihinde yapmayı planladığımız Hatay Barış Koşusu’nu bu sene gerçekleştirmeme kararı aldık. Halk sağlığını gözeterek aldığımız bu kararı anlayışla karşılayacağınızı umuyoruz.
Koşu ücretleri, 30 iş günü içerisinde hesabınıza iade edilecektir. Ücret iadesiyle ilgili yaşanan sorunlarda, [email protected] adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.” -Tamer Yazar-

Etiketler: / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ