Antakya Gazetesine Hoşgeldiniz -
$ DOLAR → Alış: 8,62 / Satış: 8,66
€ EURO → Alış: 10,12 / Satış: 10,16

Baro Bilişim Komisyonu oluşturuldu

Baro Bilişim Komisyonu oluşturuldu
  • 16.03.2019
  • 1.175 kez okundu

Başkanı Soytürk…

Hatay Barosu Bilişim ve Yayın Komisyonu oluşturuldu ve ilk toplantısın yaptı. Hatay Barosu Bilişim ve Yayın Komisyonu Başkanlığı’na Av. Mehmet Soytürk, getirildi. Komisyon’da bulunan diğer üyeler de şunlar:
Av. Ayşegül Atay Coşkun, Av. Derya Kadayıfçı, Av. Ece Altunay Önal, Av. Yusuf Uyar, Av. Recep Çolakoğlu, Av. Ünal Sancak, Av. Denizhan Erbek, Av. Hüseyin Küskü.
Komisyon ilk toplantısında, Hatay Barosu Dergisi’nin 3 ayda bir düzenli olarak yayımlanması hususunda görüş birliğine varıldı. Ayrıca Hatay Barosu Dergisi’nden önce, 5 Nisan 2019 Avukatlar Günü için bir bülten çıkartılacağı ifade edildi.
Hatay Barosu Bilişim ve Yayın Komisyonu Başkanı Av. Mehmet Soytürk, savunma mesleği ile meslek sorunlarının yer alacağı ve tartışılacağı Hatay Barosu Bülteni ve daha sonra çıkartılacak Hatay Barosu Dergisi için tüm meslektaşlarından konu ile ilgili yazılar beklediklerini, çıkartılacak dergi ve bülten ile ilgili yazıların [email protected] e-posta adresine ulaştırılabileceğini, konu ile ilgili olarak ‘0532 2730190’ numaralı telefondan da görüş ve düşüncelerin bildirebileceğini ifade etti. -Cemil Yıldız-

Etiketler: / / / / / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ